Переваги сидячої роботи

Вчені не раз заявляли: щоденне кількагодинне сидіння на стільці надзвичайно шкідливе – набагато краще почуваються ті, хто працює фізично. Офісних працівників підстерігають недуги, пов’язані з малорухливим способом життя

Через тривале перебування в сидячому положенні у них часто виникає остеохондроз. Серед інших поширених захворювань фахівці називають депресії, грижі, серцево-судинні недуги. 
Але навіть якщо це спочатку здається парадоксом, сидяча робота краща для здоров`я, якщо порівнювати її з роботою на свіжому повітрі або фізичною працею в закритому приміщенні – наприклад, у заводських цехах, на підприємствах, в майстернях тощо.
Німецькі фахівці підрахували, що люди, які працюють прибиральниками, двірниками, хворіють приблизно місяць на рік. У той же час офісні працівники нездужають не більш ніж чотири дні на рік і одужують утричі швидше, інформує УНІАН. 
Звичайно, така значна різниця дозволяє припустити, що сидяча робота все-таки має переваги. Слід зазначити, що здоров`я учасників дослідження перевіряли в однакових умовах – їм запропонували прогулянки в негоду і під час снігопаду.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7157 / 4.05MB / SQL:{query_count}