А ти “сова”?

Дослідники наголошують, що робота і навчання після опівночі неефективні

Через величезний обсяг матеріалу багато старшокласників і студентів вищих навчальних закладів мають звичку засиджуватися за книжками допізна. Проте вчені вважають, що це не тільки шкідливо для здоров’я, але й не дає ніякого результату!
Так званих “сов” – людей, що звикли сидіти до півночі, а то й довше, стає щораз більше. Незалежно від країни проживання багато учнів старших класів середньої школи і студентів починають готуватися до занять наступного дня після 21.00 і лягають спати далеко за північ.
Як стверджують американські дослідники з університету штату Каліфорнія в місті Берклі, така практика найчастіше призводить до протилежних результатів у навчанні – зниження академічної успішності. А ще зумовлює порушення в емоційній сфері учнів, не кажучи вже про те, що хронічне недосипання різко підвищує ризик розвитку ожиріння й діабету. Крім того, в любителів сидіти за роботою чи навчанням до ранку набагато частіше бувають порушення в емоційній сфері, вони гірше адаптуються до впливу стресу, зазначає news.open.by.
“Батькам дітей-“сов” належить усвідомити ту шкоду, якої завдають самі собі їхні діти через неправильний розпорядок дня, і вживати енергійних заходів для виправлення ситуації”, – каже один зі співавторів дослідження професор Лорен Азарнов.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6512 / 4.06MB / SQL:{query_count}