Допомогти легко

Регіональні конкурси “Благодійна Україна-2013” пройдуть у восьми областях

фото: vboabu.org.ua
Днями у приміщенні Асоціації благодійників України відбулося засідання Оргкомітету Національного конкурсу “Благодійна Україна”. 
У засіданні взяли участь голова Оргкомітету, президент Асоціації благодійників Олександр Максимчук, голова конкурсної комісії, президент Благодійного фонду анімалотерапії Маргарита Січкар, голова Медіа-ради, заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак, члени Оргкомітету – президент Торгівельно-промислової конфедерації Володимир Демчик, голова правління фонду “Україна 3000” Марина Антонова, віце-президент Асоціації благодійників Олександр Олійник, виконавчий директор Асоціації благодійників Юлія Яндрова.
Цього року активна діяльність Оргкомітету спрямована на трансляцію конкурсу “Благодійна Україна” у регіони. Нагадаємо, минулого року пройшли три регіональні конкурси – “Благодійна Львівщина”, “Благодійна Одещина” і “Благодійна Херсонщина”. Координатор регіональних етапів Олександр Олійник повідомив, що на сьогодні є домовленості про проведення регіональних конкурсів у восьми областях України – Херсонській, Одеській, Львівській, Харківській, Вінницькій, Волинській, Хмельницькій та Київській. Підготовка конкурсу “Благодійна Херсонщина” вже завершена, він стартував на початку листопада 2013 року. В інших областях організаційна робота добігає до завершення.
Триває робота і з поширення інформації та популяризації Національного конкурсу “Благодійна Україна”. На сьогодні конкурс має низку надійних партнерів, серед яких – Держкомітет телебачення і радіомовлення, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, НКММК “Мистецький Арсенал”, органи державної влади, засоби масової інформації, відомі особистості. Пошук партнерів і спонсорів триває, члени оргкомітету проводять консультації та переговори з представниками влади і бізнесу, ЗМІ, фінансовими установами.
Під час засідання члени Оргкомітету обговорили широке коло питань і визначили подальші дії. Зокрема, прийняли рішення найближчим часом провести засідання Медіа-ради конкурсу, а також низку публічних акцій з метою його популяризації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3565 / 4.07MB / SQL:{query_count}