“Малий літопис УГКЦ”

У Львові представили нове видання про УГКЦ

Презентація книги “Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження” відбулася цього тижня у львівській книгарні “Є”.
Її вихід у світ приурочений до ювілею 1025-ліття Хрещення України-Русі та освячення патріаршого cобору Воскресіння Христового в Києві. Владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду єпископів УГКЦ, керівник проекту, розповів про ідею створення видання. Зокрема, зазначив, що це не довідник чи краєзнавча книжка. “Можна сказати, що це малий літопис УГКЦ, в якому розповідається, як Церква діяла в житті нашого народу”, – наголосив він.
Мета видання цієї книжки, на думку владики Богдана, – показати діяння Бога в співпраці з людиною. На її сторінках багато ілюстрацій, і це, зі слів єпископа, невипадково, бо інколи образ більш промовистий, ніж опис. “Ми хочемо запросити на зустріч із УГКЦ читача. Адже ця книжка показує правдиву живу Церкву”, – додав він. У цьому виданні особливо “видно глобальний та місійний характер Церкви”.
Про етапи написання цього видання розповів Володимир Ільченко, шеф-редактор видавництва “Мандри”, головний редактор проекту: книжка складається з 12 розділів, що є своєрідними етапами історії Церкви. Крім того, в ній містяться розповіді про деякі храми, парафії та чудотворні ікони УГКЦ. 
Отець Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, зазначив, що, гортаючи книжку, можна побачити “зріз різних парафій, як великих, так і маленьких”. Наостанок священик сказав, що існує й англомовне видання книги “Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження”. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2679 / 4.06MB / SQL:{query_count}