Проповідники Євангелія для нас

Глава УГКЦ закликав вірян не відвертатися від неповносправних осіб

Бог однаково любить кожну людину, здорову чи неповносправну. Проте особи з неповносправністю, які становлять значну частину населення будь-якої країни, послані до нас як носії особливої Божої благодаті та благословення. Важливо, щоби парафіяльна спільнота була здатна помітити їх і прийняти щирим серцем та з розпростертими руками, йдеться в Пастирському слові Блаженнішого Святослава, глави УГКЦ, про дар осіб з розумовою неповносправністю.
Це Послання 17 листопада зачитають в усіх храмах УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ. Верховний Архиєпископ УГКЦ наголосив, що неповносправність – не дар, а велике страждання. Осіб, діткнених нею, люди дуже часто не розуміють, навіть відкидають, відштовхують. Але є даром те, що сховане всередині: вміння таких людей любити і приймати любов. Ці особи є даром і тому, що вчать нас відкриватися до іншої людини, виходити їй назустріч у любові та готовності допомогти. 
Особи з особливими потребами чекають нашого служіння. Вони також показують нам приклад справжнього безкорисливого євангельського служіння ближньому. Таким чином виконують особливу пророчу місію в Церкві через своєрідну євангелізацію. Ці люди є не тільки одержувачами Доброї Новини, а й проповідниками Євангелія власним життям, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9374 / 4.06MB / SQL:{query_count}