Морж Салтан підкорив серця львів’ян

Гастролюючий цирк “Корона” представив у нашому місті нову феєричну програму “Полум’я та лід”

фото: Андрій Польовий
Чи любите ви цирк? Погодьтеся, досить часто ми, дорослі, ходимо на циркові вистави лише заради того, аби зробити приємне дітям. 
Адже саме вони, не відриваючи зацікавлених поглядів, спостерігають за тваринами на арені, регочуть з витівок клоунів та що кілька хвилин коментують побачене вигуками: “Як таке можливе?” і “ Дивися, ух як класно!”. А ми часто згадуємо себе у їхньому віці і терпляче чекаємо завершення вистави. 

фото: Андрій Польовий
Проте цього разу нудитися вам не доведеться! А все тому, що до Львова з гастролями завітав цирк “Корона” з новою феєричною програмою “Полум’я та лід”. Це шоу вже побачили і полюбили не в одному українському місті, а цими вихідними воно підкорило серця маленьких і дорослих львів’ян. Головна особливість цієї постановки у тому, що трупа “Корони” викладається на повну: першу частину циркачі виступають на звичайному манежі, а другу – на льодовій арені. 
Та найцікавіше у програмі те, що це не просто циркова вистава, а видовищне дійство з лазерним шоу, світловими ефектами і вражаючими костюмами (від номера із середньовічними монахами до сценки з одеських вулиць). Дійство на арені таке яскраве, драйвове, що відірвати погляд від нього вдається лише з оголошенням антракту. Здається, що повітряним гімнастам на трапеції і полотнах вдалося підкорити ще одну стихію – вони, немов птахи, літали під куполом, виконуючи неймовірні трюки. А номери з тваринами – це, як завжди, незаперечні хіти!

фото: Андрій Польовий
Тут ви побачите і різнобарвних папуг, і ведмедів з бантиками, що їздять на самокатах, і кіз, які витанцьовують під оплески захопленого залу... Але справжньою зіркою програми “Полум’я та лід” є гість із Арктики – морж Салтан. Ця, здавалося б, неповоротка і незграбна тварина, здивувала глядачів на прем’єрі шоу в нашому місті майстерним виконанням гімнастичних трюків: відтисканнями від підлоги, бігом на місці, стрибками, зарядкою. Як виявилося згодом, спортивні таланти Салтана не поступаються творчим: морж закохав у себе маленьких і дорослих глядачів своїм співом, грою на дудочці та неперевершеною акторською грою. 
Тож поспішайте, аби не втратити можливості побачити на власні очі нове шоу “Полум’я та лід” у Львівському державному цирку! Адже трупа “Корони”, а саме провідні артисти України і Росії Сергій, Олександр і Світлана Кабакови, Ольга Щелкунова, Ірина Грошева, Ольга Бабюк, Юрій Дробот, Андрій Щокін, Микола та Галина Морондель, Олександр Островський, балети “Льодовa фантазія” і “Метелики” та клоунський дует “Нон-Стоп” мають чим вас здивувати. 
Відвідати циркові вистави можна щосуботи (о 16.00) і щонеділі (о 12.00 і 16.00) до 8 грудня. Вартість квитків – від 50 до 150 грн (дітям до п’яти років вхід безкоштовний).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.3210 / 4.1MB / SQL:{query_count}