ЗНО з української мови не є обов’язковим?..

У 2014-му наявність обов’язкового для всіх напрямів підготовки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури може стати нормою не для всіх вишів!

Університети, які мають статус дослідницьких, отримують право визначати перелік конкурсних предметів незалежно від переліку, наведеного для кожної спеціальності в Умовах прийому до ВНЗ. Вони можуть обирати його на власний розсуд з числа тих, з яких проводять тестування, зазначає “Дзеркало тижня. Україна”.
У попередні роки у конкурсний бал абітурієнта зараховували бали сертифіката ЗНО з трьох предметів. Їх обирали з переліку, наведеного для кожної спеціальності в Додатку № 1 до Умов прийому. Першим і обов’язковим для всіх напрямів підготовки був сертифікат ЗНО з української мови та літератури.
Найближчим часом Міносвіти затвердить Умови прийому до вищих навчальних закладів на 2014 рік. На їх основі кожен вищий навчальний заклад розробить свої правила прийому. У цьогорічному проекті Умов немає чітко прописаної вимоги щодо того, чи зобов’язані ці університети вимагати сертифікат про знання державної мови.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3161 / 4.06MB / SQL:{query_count}