Втретє президент

В Азербайджані суд підтвердив перемогу Алієва на виборах

Одна з фотосесій президента Азербайджану Ільхама Алієва: він разом із дружиною Мехрібан на відкритті гольф-клубу (фото: radiosvoboda.org)
Конституційний суд Азербайджану оголосив Ільхама Алієва президентом. Алієв, глава держави з 2003 року, очолюватиме Азербайджан ще упродовж п’яти років.
Суд підтвердив підсумковий протокол ЦВК, згідно з яким Алієв на виборах президента здобув понад 84,5% голосів. Його переобрали президентом на виборах 9 жовтня. Опозиційний кандидат Джаміль Гасанлі набрав, за підрахунками ЦВК, близько 5% і пізніше заявив про фальсифікацію результатів голосування.
Згідно зі звітом міжнародних спостерігачів, вибори президента Азербайджану тривали з обмеженням свободи слова та зібрань, тож, на їхню думку, організація виборчого процесу не гарантувала рівних умов для кандидатів.
Передвиборчі кампанії чинного глави держави Ільхама Алієва та єдиного кандидата від опозиції Джаміля Гасанлі були дуже різними. Алієв був майже невидимим. Його кампанія – це, в основному, фотосесії для дружніх ЗМІ. Гасанлі, на відміну від свого суперника, був на різноманітних мітингах у Баку та регіонах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.6996 / 4.06MB / SQL:{query_count}