Молодіжний веб-ресурс розповість про ВІЛ/СНІД

Фонд "АНТИСНІД" запустив інформаційний і комунікаційний ресурс, якому немає аналогів в Україні – інтернет-платформу Safe Connection

Ресурс насичений інформацією про здоровий спосіб життя, безпечний секс, профілактику ВІЛ/СНІДу, а також дає можливість обговорювати ці важливі для молоді теми з однолітками, експертами і відомими людьми.
Дві можливості, які дає нова платформа, будуть особливо важливі для молодої аудиторії: можливість анонімно дістати відповіді на питання, пов`язані зі здоровим способом життя і безпечним сексом, і можливість безкоштовно одержувати засоби захисту від ВІЛ/СНІДу, інформує УНІАН.
Усі відвідувачі платформи Safe Connection можуть анонімно спілкуватися в чаті з лікарями і психологами гарячої лінії з питань ВІЛ/СНІДу (0 800 500 451), а також анонімно обговорювати найвідвертіші теми на форумі – як з експертами, так і безпосередньо з іншими користувачами. Крім того, будь-яке питання про безпечний секс і здоровий спосіб життя можна обговорити в чаті з українськими селебритиз, які будуть частими гостями на Safe Connection.
Проект працює у зручних для молоді форматах: у Facebook, "Вконтакте" і, за необхідності, може бути завантажений у телефон у вигляді додатку Safe Book, розробленого для упорядковування своїх контактів і особистих зв`язків.
Кожен, хто реєструватиметься на сторінці Safe Connection, може одержати безкоштовні презервативи. Кожна хвилина на сайті, кожен прояв активності буде врахований спеціальним лічильником. Достатньо накопичити 100 презервативів – і вони будуть відправлені їх щасливому володареві у будь-яку точку України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.3085 / 4.06MB / SQL:{query_count}