Де і як зареєструвати місце проживання

З 1 жовтня зареєструвати місце проживання можна лише в територіальному підрозділі міграційної служби України

Про це "Пошті"повідомили у секторі організаційно-аналітичної роботи та зв’язків із громадськістю ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області.
Для реєстрації місця проживання необхідно пред’явити:
– письмову заяву про реєстрацію місця проживання (заповнюється в міграційній службі);
– паспорт громадянина України;
– талон про зняття з реєстрації попереднього місця проживання (у разі зміни місця проживання в межах України).
У міграційній службі процедуру проведення реєстрації можна оформити одночасно зі зняттям з реєстрації попереднього місця проживання незалежно від того, у якому місті нашої держави ви проживали до того;
– документ, що засвідчує право власності на помешкання, де реєструєтесь (ордер або свідоцтво на право власності, договір найму, піднайму чи оренди).
Якщо таких документів немає, реєстрацію можна здійснити за згодою власника і співвласників житла чи наймача та членів його родини (якщо житло не приватизоване). Така згода надається ними особисто в міграційній службі із пред’явленням документів, що підтверджують їх право власності (чи оренди) на житло;
– квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від сплати (пільги мають громадяни, віднесені до категорій 1, 2, 3 і 4 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизанів), інваліди I і II груп);
– військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).
У Львівській області триває процес передачі картотек від комунальних служб (паспортистів) до територіальних підрозділів міграційної служби. Доки цей процес не завершено, необхідно надати підтверджуючий документ (будинкову книгу або виписку з форми 16), де відображений увесь склад власників чи наймачів помешкання, аби уникнути спроб зловживань із здійснення реєстрації.
Особам, які втратили житло, можна зареєструватись у спеціалізованій соціальній установі для бездомних. У Львові такою є Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян. Він розташований за адресою: м. Львів, вул. Кирилівська, 3-а. Тел.: 233-14-79. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.7740 / 4.06MB / SQL:{query_count}