Зі святом, дорогі вчителі!

В Україні професійне свято всіх працівників галузі освіти – від учителів до технічного персоналу, а простіше кажучи, День учителя відзначають першої неділі жовтня. Цього року цей день припадає на 6 жовтня

Бути вчителем, вихователем, наставником – справжнє мистецтво. Це професія, обрана за покликом серця, наполеглива, натхненна праця, яка збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. 
Недарма кажуть, що вчитель – одна з найблагородніших професій. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів, людей, здатних до самопожертви. Вчителі прищеплюють своїм вихованцям любов до знань, сіють у їх серцях зерно мудрого, доброго, вічного, відкривають складний духовний світ буття, дають мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредо.
Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, терпіння, любов до обраної справи, за самовідданість і багатство душі. Спасибі вам за те, що даєте знання, адже майбутні успіхи дітей, їхні досягнення повною мірою залежать від вас.

Вітаю свого класного керівника Наталію Ярославівну Бодак з таким чудовим святом, як День учителя! Це трудовий народ, який вкладає в дітей дуже багато праці. Тож бажаю Вам щастя, здоров’я, професійного зростання. Величезне спасибі за те, що Ви завжди готові нас вислухати і підтримати в будь-якій ситуації.
Діана Красота, учениця 9 класу ЛНВК “Школа І ступеня – гімназія”

Шановна Віро Ігорівно, прийміть сердечні привітання з Днем учителя! Нехай Ваша душевна краса і благородство стануть надійним фундаментом щасливого життя! Також у цей день бажаю Вам добра і щастя, благополуччя і терпіння, міцного здоров’я і наснаги.
Діана Літвінова, учениця 6-В класу, НВК школа-ліцей “Оріяна”

Вітаю свого класного керівника Оксану Андріївну Пиртик з Днем учителя! Її доброті, терпеливості та справедливості можна тільки позаздрити. Хочу подякувати їй за те, що вона нас вчить бути розумними та освіченими. Бажаю їй щастя, удачі і щоб ніколи не хворіла.
Маліна Усманова, учениця 6 класу школи-гімназії “Престиж”

Щиро вітаю з професійним святом – Днем учителя  всіх педагогів 5-А класу загальноосвітньої школи “Дивосвіт”, насамперед нашого класного керівника Наталю Богданівну Шумаду! Бажаю вам міцного здоров’я, гарного настрою та великого терпіння до нас.
Данило Неїжмак, учень 5-А класу

З гарним і професійним святом вітаю двох своїх найкращих виховательок – Ірину Степанівну Будзінську та Лесю Петрівну Лойко! Ви терпеливі, добрі та люблячі, завжди раді допомогти і підтримати. Нехай Вам завжди усміхається доля. Міцного Вам здоров’я та щасливого довголіття. Залишайтеся такими, як Ви є.
Анастасія Шведа, 5 років, вихованка дошкільного садка №153 “Дзвіночок”

Найкращу вчительку Оксану Ващук вітаю зі святом – Днем учителя! Ви добра, розумна і чуйна. Дякую Вам за знання і тепло душі, нехай Вашої любові вистачить на всіх учнів. Велике спасибі й за те, що віддаєте свої знання і мудрий життєвий досвід кожному з нас. Ви завжди знаходите саме ті слова, які так хочемо почути, виправляєте наші помилки та вказуєте вірний шлях.
Ще раз із Днем учителя Вас, пані Оксано! Терпіння у вашій нелегкій справі та розуміння з боку колег і учнів.
Володимир Глушко, учень 6 класу школи №66

Вітаю свою першу вчительку Наталю Михайлівну зі святом! Хочу, щоб вона завжди була здорова, гарно нас вчила, любила і щоб завжди в щоденники ставила лише гарні оцінки. Дякую за Вашу мудрість, турботу і терпеливість. Я вас дуже люблю!
Данило Байєр, учень 3 класу школи №9

З професійним святом сердечно вітаю свою вчительку Наталю Миколаївну Єрашову! Бажаю їй міцного здоров’я, витримки, терпіння. Хочу, щоб вона завжди залишалася такою, як є, – освіченою та привітною. Ми, ваші учні, Вас дуже любимо і поважаємо.
Низький уклін Вам, дорога учителько, за професіоналізм та любов до обраної справи.
Юрій Лисий, учень 10 класу школи №86

Найкращу вчительку у школі – Оксану Олександрівну Гурей вітаємо з гарним професійним святом! Вона дуже добра і чуйна людина, гарно та доступно викладає матеріал, а ще багато підказує. Бажаємо їй щастя, здоров’я, енергії, поваги від оточення, довгих років життя і щоб її завжди слухали учні. Нехай Ваша праця приносить Вам радість і задоволення. Дякуємо за Ваше терпіння.
Ірина Салійчук і Оксана Марушка, учениці 6 класу школи №62

Весь учительський колектив львівської середньої школи №46 імені В’ячеслава Чорновола і, зокрема, найкращу вчительку Олександру Григорівну Яцків щиро вітаю з їхнім професійним святом!
Зичу міцного здоров’я, успіхів і терпіння в цій нелегкій, але почесній роботі. Від усього серця дякую за те, що даєте нам знання, адже наші майбутні успіхи і досягнення повною мірою залежать від вас. Щастя вам, гідної оплати праці, вміння знайти підхід до кожної душі!
Діана Андрейко, учениця 8 класу школи №46

З Днем учителя хочу привітати свою колишню першу вчительку Марину Миколаївну Верчакову! Вона мені дала дуже великі й вагомі знання. Найбільше, за що хочу їй подякувати, то це за доброту. Бажаю їй усього найкращого – здоров’я, щастя і великої зарплати.
Володимир Тихонков, учень 8 класу школи №45

Вітаємо з професійним святом – Днем учителя чудову людину, доброго педагога Кам’янка-Бузького центру розвитку дитини Христину Михайлівну Мікич!
Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, доброї долі та Божого благословення. Ми щиро вдячні Вам за невтомну працю і науку, яку Ви щоденно вкладаєте у дитячі голови.
Ми хочемо усі вас привітати
В цей святковий і осінній день
Тепла і сонечка Вам щиро побажати,
Щоб радісно було Вам кожен день!

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом, веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова, багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода і мир у житті хай панують!
З любов’ю і повагою батьки та вихованці Кам’янка-Бузького центру розвитку дитини

Всіх учителів Львівської середньої школи №62 вітаю з професійним святом – Днем учителя! Всі наші педагоги мудрі та розумні. Бажаю їм щастя, здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій, щоб у їхніх родинах завжди панували тепло, радість та затишок.
Захар Озерський, учень 7 класу школи №62

З професійним святом вітаю свого класного керівника Аллу Епіфанівну Мельничук! Це дуже добра і чуйна людина, яка ніколи не підвищує на нас голос. Її доброті немає меж. Від щирого серця бажаю їй успіхів, здоров’я на довгі літа та щоб вона була щасливою. Невичерпної наснаги, Божої благодаті у мирі й любові та злагоди!
Анастасія Сердюк, учениця 5 класу школи №9

Вітаю зі святом найкращу вчительку української мови Оксану Ігорівну Старосту! Вона напрочуд хороша, розумна і терпелива. Тож хочу побажати їй усього найкращого – натхнення до праці, терпіння до дітей і, звичайно, здоров’я на все життя. Успіхів Вам у всіх Ваших починаннях!
Софія Скалій, учениця 9 класу Львівської української гуманітарної гімназії з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови

На цю неділю припадає дуже гарне свято – День учителя. З цієї нагоди хочу привітати своїх учительок Галину Степанову та Оксану Гаврилюк, побажати їм, щоб вони нас і далі така само добре вчили, завжди ставили гарні оцінки. Хочу, аби вони завжди були здорові, щасливі та усміхнені. Учнівської вам пошани і любові, домашнього благополуччя і особистого щастя!
Злата Рибак, учениця 3 класу школи-садка “Малюк”

З професійним святом вітаю свою учительку Оксану Романівну Смолій! Вона дуже хороша людина, ніколи не кричить, завжди спокійна, не дає багато завдань, тому наш клас її дуже любить. Хочу побажати, аби вона завжди була успішною, гарно нас учила і не мала з нами жодних турбот. Міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, любові та злагоди, люба Оксано Романівно!
Юрій Пелюховський, учень 4 класу школи №93

З Днем учителя вітаю свого класного керівника Олену Євгенівну! Вона дуже добрий та чуйний педагог, завжди й у всьому допомагає, піклується про весь клас. Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях. Успіхів і благополуччя Вам, люба вчителько!
Соломія Репак, учениця 9 класу Львівської української гуманітарної гімназії з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови

Хочу привітати свого класного керівника Володимира Івановича Тиханьського. Дякую за те, що віддаєте свої знання і мудрий життєвий досвід кожному з нас. Вдячна за працю і прагнення не тільки навчити нас певних дисциплін, а й допомогти стати кращими і розважливішими. Бажаю Вам слухняних учнів, а ще щастя, здоров’я, многих і благих літ!
Марта Боженова, студентка І курсу Львівського професійного ліцею побутового обслуговування

З чудовим і світлим професійним святом вітаю свою першу вчительку Надію Богданівну Матерецьку! Ви дуже гарна людина, яка ніколи не дозволить собі накричати на дітей. Вчите нас писати, рахувати, малювати, ще й завжди ставите за це гарні оцінки. Бажаю Вам здоров’я, щастя і кохання.
Данило Нанаші, учень 1 класу школи №7

З професійним святом – Днем працівників освіти хочу привітати свою першу вчительку Надію Ярославівну Лябигу. Знаю, що Ваша робота нелегка. Усі свої сили Ви витрачаєте на те, щоб зробити з нас не лише розумних, але й сміливих та чесних. Дякую Вам за Ваші старання. Бажаю добра, любові, здоров’я і щастя на многії літа!
Михайло Денис, учень 3 класу школи №95

Щиро вітаю з професійним святом класного керівника Любов Ярославівну Гузь! Дякую Вам за невтомну працю, великий талант, покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ви завжди сповнені співчуття і доброти, чим ділитеся з нами, своїми учнями. Бажаю Вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгих років життя.
Хай сміхом Ваша сповниться оселя,
І статки теж не проминають в ній –
Аби щасливі, світлі та веселі
Ви, Любов Ярославівно, прожили
кожен день земний.
Юліяна Денис, учениця 5 класу школи №95
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9437 / 4.19MB / SQL:{query_count}