Здоровий спосіб життя

За останні шість років два мільйони українців кинули курити

В Україні зафіксовано скорочення смертності населення. Це все завдяки тому, що українці почали більше уваги звертати на здоровий спосіб життя, зокрема почали менше курити. Близько 2 млн людей кинули курити за останні 6 років. Про це повідомив екс-міністр охорони здоров’я Микола Поліщук.
З його слів, згідно зі статистикою, знизилася кількість смертей серед українців від захворювань, які може спричинити куріння. Таким чином від атеросклерозу в 2005 році померло майже 28 тис. людей, у 2012 – майже 19 тис.; від хронічних захворювань дихальних шляхів: у 2005 – 19 тис. людей, у 2012 – 10 тис. За його словами, смертність від туберкульозу скоротилася до 4 тис. осіб у 2012 порівняно з 8 тис. у 2005.
“Смертність від інфарктів знизилася більше, ніж на 14%. Це ще раз свідчить про те, що профілактична медицина важливіша, ніж лікувальна”, – каже Поліщук.
Говорячи про підготовку нових ілюстрацій для пачок сигарет, що попереджають про шкоду куріння, екс-міністр зазначив: “Ми хочемо ще більше зменшити кількість курців, а тих, хто на даний момент не може кинути, змусити рідше виймати сигарету з кишені”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7717 / 4.05MB / SQL:{query_count}