Почесне звання

Цього року звання “Мати-героїня” присвоїли 166 львів’янкам

У 2013-му 166 львів’ян­кам присвоїли звання “Мати-героїня”. Починаючи з 2006 року, у Львові на обліку – понад 400 матерів, яким вже присвоїли це почесне звання. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.
Жінки після присвоєння почесного звання “Мати-героїня” мають право на отримання одноразової грошової допомоги, розмір якої становить 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, установлений з 1 січня року, у якому жінці присвоїли почесне звання.
“Кілька років тому за нашої ініціативи в місті впровадили три виплати багатодітним сім’ям, які здійснюють із коштів бюджету міста. Так сім’ям, які мають на утриманні четверо і більше дітей, місто виплачує допомогу в розмірі 1 тис. грн, у сімей, які мають на утриманні шестеро і більше дітей, сума допомоги становить 7,5 тис. грн. Ці виплати місто здійснює один раз на рік. Зі поміж цього хочу виокремити допомогу, яку ми виплачуємо сім’ям, у яких одночасно народилось троє і більше дітей – по 500 грн щомісяця (до досягнення дітьми дворічного віку)”, – каже начальник управління соціального захисту Львівської міськради Наталя Федорович.
Почесне звання “Мати-героїня” присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвиток їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Станом на квітень 2013-го на Львівщині 1 978 жінкам присвоїли почесне звання “Мати-героїня”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7871 / 4.05MB / SQL:{query_count}