Представниця Філіппін – нова Міс світу

У фіналі конкурсу краси “Міс Світу”, що відбувся у суботу на Балі, перемогла 23-річна представниця Філіппін Меган Янг (Megan Young)

Про це інформує Agence France-Presse. У фінал також пройшли Міс Франція, Міс Гана, Міс Бразилія та Міс Іспанія. У десятку найкрасивіших дівчат планети потрапили представниці Ямайки, Індонезії, Англії, Непалу та Австралії. Приз глядацьких симпатій отримала міс Гібралтар. Усього в заході взяло участь 137 дівчат. Згідно з традицією, корону новій Міс світу вручила переможниця минулорічного конкурсу – китаянка Юй Венься. Янг подякувала суддям та пообіцяла і надалі бути найкращою.
У 2013-му конкурс вперше проходив без традиційного виходу учасниць у бікіні. До такого рішення організаторів підштовхнули масові протести радикально налаштованої частини місцевих мусульман. Ісламська рада країни вимагала повністю заборонити проведення конкурсу на території держави, стверджуючи, що він пропагує гедонізм, матеріалізм і споживацьке ставлення до жінок. Українка Ганна Заячковська на “Міс Світу – 2013” посіла третє місце в рамках змагання у конкурсі талантів.
Представниця Івано-Франківська навчається на четвертому курсі у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника на спеціальності “Іконопис” і у майбутньому мріє стати художником-іконописцем.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7907 / 4.05MB / SQL:{query_count}