Продам фрагмент метеорита. Дорого!

Справжність осколка підтвердили російські вчені

Житель Челябінська виставив на продаж фрагмент метеорита вагою близько 3,4 кілограма (найбільший зі знайдених), справжність якого наразі підтвердили вчені.
“Продам метеорит Челябінськ із сертифікатом. Цей фрагмент офіційно визнаний найбільшим зі знайдених”, – таке повідомлення можна знайти на одному із популярних сайтів оголошень. Челябінець готовий розлучитися з фрагментом небесного тіла за 2,1 мільйона рублів (трохи більше, ніж 500 тисяч грн).
Зі слів власника метеорита Олексія Усенкова, він поставив ціну без залучення експертів: “Ціну визначено з мінімально можливої на цей метеорит і максимально можливої”. “Раніше я говорив, що поки не планую його продавати, але тоді було неясно, що буде з озером Чебаркуль. І коли стало відомо, що мій не буде найбільшим, я вирішив його продати. Справа в тому, що якби мій був найбільшим – його місце було б у музеї”, – пояснив Усенков, інформує korrespondent.net. 
Нещодавно з озера Чебаркуль, що у Челябінській області, підняли фрагмент метеорита розміром із кулак. Залишки небесного тіла вдалось виявити завдяки магнітній зйомці.
Нагадаємо, що великий метеорит увійшов в атмосферу над територією Челябінської області 15 лютого. Енергія, що виділилася під час його руйнування, становила близько 10 кілотонн – половину потужності Хіросімськой атомної бомби. Вибухова хвиля двічі обігнула земну кулю. Велику кількість дрібних частинок небесного тіла виявили в околицях і на дні озера Чебаркуль.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.7978 / 4.06MB / SQL:{query_count}