У Лондоні відкрили вакансію дідуся

Незвичайна пропозиція з’явилась на одному з місцевих сайтів для пошуку роботи

У Лондоні відкрили вакантну посаду дідуся. Незвичайна пропозиція з’явилась на одному з місцевих сайтів для пошуку роботи, пише видання Metro.
Згідно з пропозицією, у претендента повинно бути десять років досвіду роботи за фахом або на “схожій” посаді, і він повинен вміти “прокидатись о шостій ранку та засинати перед телевізором”. Серед обов’язків претендента вказані наступні: розмовляти з внуками про війну та свою роль у ній; годувати дітей льодяниками; лікувати зубний біль, використовуючи віскі; забувати, як звати онука, і називати дитину іменами його братів чи собаки; стежити за роботою у саду; давати поради; грубо жартувати; постійно пити чай з печивом; товаришувати з сусідськими кішками; іноді запрошувати на недільний обід.
Автори оголошення вказують, що це не увесь перелік обов’язків, а лише деякі з них. Не повідомляли, чи став хтось претендентом на цю вакансію.Як виявилось, оголошення має жартівливий характер. Його відправив британський гумористичний блог, команда якого, згідно з описом із профілю у Facebook, “займається іграшками, іграми та вікторинами”.
Співробітники сайта виклали вакансію після того, як почули про існування аналогічного сервісу в Японії – там можна найняти “дядька” з почасовою оплатою. Представники блогу теж захотіли зробити так само, проте японська компанія їм так і не відповіла. У зв’язку з цим вони вирішили з’ясувати, чи зуміють знайти претендентів на роль найманого дідуся.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8928 / 4.05MB / SQL:{query_count}