Банк інтелектуальних досягнень

Міністерство освіти України ініціює створення банку інтелектуальних досягнень дітей

Як повідомляє Освіта.ua, основне завдання цієї структури – накопичення, систематизація та збереження інформації про розумові досягнення школярів. Відповідне положення уже затверджене наказом освітнього відомства та зареєстроване в Міністерстві юстиції.
За визначенням МОН, банк створюють з метою державної підтримки та стимулювання до творчої праці інтелектуально обдарованої учнівської молоді та її самореалізації в сучасному суспільстві. Банк буде електронною картотекою для обліку, накопичення та збереження інформації про досягнення дітей, які запатентували свої винаходи та є переможцями міжнародних і фінальних етапів всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Накопичення, систематизацію та збереження інформації про інтелектуальні досягнення дітей здійснюватиме Інститут інноваційних технологій і змісту освіти. Крім того, міністерство затвердило положення про експертну раду для визначення найкращих інтелектуальних досягнень дітей, члени якої повинні забезпечити єдність вимог, об’єктивність і повноту оцінки інтелектуальних досягнень дітей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0268 / 4.05MB / SQL:{query_count}