Захистіть найдорожчих від “зеленого змія”!

Рух “За тверезість життя” УГКЦ запрошує на п’ятиденні реколекції для родичів і близьких осіб з алкогольною залежністю

Раніше, ніж сама алкозалежна особа визнає себе алкоголіком, це починають усвідомлювати найближчі їй люди: дружина, батьки, сестра, брат, невістка, зять, дочка чи син. Доти, доки близьким вистачає терпіння і сил зносити кривду, вони не виносять цю проблему “на люди”.
Коли вже немає сил тер­піти, звертаються до лікувальної установи, шукають допомоги у психіатра, психолога, лікаря, йдуть до священика, починають говорити про це зі своїми близькими або й поза межами родини. Звертаються за допомогою як для себе, так і для алкоголіка. Активну ро­боту зі співузалежненими людьми (тими, хто є поряд з алкозалежними особами) провадять працівники руху “За тверезість життя”, що діє при Патріаршій Комісії душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. 
Адже так важливо навчитися жити поряд із алкоголіком, не втратити надії, не загубити любові до дорогої людини, не переставати за неї молитися, бо молитва і віра у Боже милосердя не раз повертали людину до життя, не підштовхнути своєю зневагою у трясовину залежності, а, навпаки, допомогти із неї вибратися. А головне – не почуватися самотнім у боротьбі із “зеленим змієм” за дорогу людину.
Тож рух “За тверезість життя” УГКЦ запрошує на п’ятиденні реколекції для родичів і близьких осіб з алкогольною залежністю. Реколекції відбудуватимуться з 16 по 20 вересня 2013 року у садибі-музеї Йосипа Сліпого у с. Заздрість. Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ. Детальніше про набір у групи можна дізнатися за телефоном: 098 55 29 513.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6470 / 4.06MB / SQL:{query_count}