“Джерело” запрошує на святкування

Львівський навчально-реабілітаційний центр “Джерело” святкує двадцятиріччя

З цієї нагоди 25 вересня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбудеться благодійний концерт Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Г. Верьовки, повідомляє прес-служба “Джерела”.
“Назва благодійного концерту “20 років з любов’ю в серці” невипадкова. Саме так, в любові до своїх дітей, 20 років тому батьки неповносправних створили центр “Джерело”. Щороку дві сотні родин,  які виховують дітей з особливими потребами, мають змогу безкоштовно проходити курси реабілітації, бувати на щоденних навчальних, розвивальних програмах садочка, школи та майстерень для молоді, створених у навчально-реабілітаційному центрі. 
За 20 років діяльності його послугами скористалося  2 тисячі 500 дітей! Цінності, які пропагує “Джерело”, змінюють якість життя неповносправних дітей, їхніх родин, допомагають зберегти сім’ї та змінити людей навколо”, – запевняють організатори свята. 
Кошти від продажу квитків і пожертви спонсорів скерують на забезпечення цілей благодійної кампанії заходу – підтримку та розвиток навчально-реабілітаційних програм для дітей з особливими потребами від народження до 35 років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4462 / 4.07MB / SQL:{query_count}