Перший раз у перший клас

Цього року в Україні до школи піде 450 тисяч першачків

фото: polvisti.com
У 2013-2014 навчальному році за шкільні парти сядуть приблизно 450 тис. першокласників, що на 17 тис. дітей більше, ніж торік. Зі слів прем’єр-міністра України Миколи Азарова, 1 вересня відкриють свої двері 11 новозбудованих шкіл на 2614 учнівських місць.
Крім цього, після реконструкції та капітального ремонту буде введено в експлуатацію 58 шкіл, а також завершено будівництво окремих приміщень (добудов) в 11 загальноосвітніх школах.
Керівник уряду додав, що сьогодні завершується підготовка всіх навчальних закладів до навчального року. “Всі приміщення вже мають бути приведені до належного технічного та санітарного стану. Штати укомплектовані, навчальна база підготовлена до повноцінного викладання предметів. Спортзали, спортивні майданчики – наголошую на цьому окремо – готові до фізичного виховання дітей”, – зазначив Микола Азаров.
Нагадаємо, цьогоріч 1 вересня припадає на неділю – вихідний день, тому уряд рекомендує у День знань провести святкові заходи, а вже з 2 вересня розпочати навчальний процес.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.3147 / 4.06MB / SQL:{query_count}