“Живе. ТБ” від УГКЦ

На новому інтернет-ресурсі буде все, крім реклами алкоголю та розповіді про гріх

Українська Греко-Католицька Церква запускає соціально-релігійне інтернет-телебачення “Живе. ТБ”. Учора, 9 серпня, відбулося освячення телевізійної студії та офіційне відкриття інтернет-телебачення “Живе.ТБ”.
Напередодні, 8 серпня, під час прес-сніданку Глава УГКЦ Святослав Шевчук пояснив, що проект існуватиме на добровільні пожертви. “Ми будемо просити про допомогу всіх, хто хотів би нам у цій справі допомогти. Про інтернет-телебачення мене запитували молоді люди у всьому світі. В Україні життя нашої Церкви дуже активне, і ми не бачимо іншого способу, як донести цю інформацію”, – сказав він. Також подякував Богу за те, що телебачення запускається напередодні важливих для УГКЦ подій – освячення Патріаршого собору в Києві, прощі, молебню, які відбудуться в серпні. Повідомляє департамент інформації УГКЦ.
Творці “Живого. ТБ” розраховують на аудиторію, яка користується інтернетом, передусім на молодь. На каналі, можливо, буде й реклама, окрім реклами пива чи горілки. Керуватиме телеканалом “Живе телебачення” керівник департаменту інформації УГКЦ протоієрей Ігор Яців. За його словами, інтернет-телебачення передбачатиме інтерактив і повну свободу перегляду.
За його словами, “Живе телебачення” буде суспільно-релігійним телебаченням у співвідношенні 90/10. “Ми говоритимемо про людину в цілості, насамперед про її духовний вимір, а також навчання, виховання, молодіжні студії. Не виключено, що в нас будуть кулінарні шоу, прогноз погоди, розповіді про рибальство чи інші речі, які стосуються людини. Будуть також телемарафони. Єдине, чого у нас не буде, це розповіді про гріх. Ми не популяризуватимемо вбивства, насильства тощо. Є люди, які хочуть нам допомогти, серед них є і відомі українці”, – сказав керівник департаменту інформації УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7056 / 4.06MB / SQL:{query_count}