Навчальні заклади ще не готові

14 львівських шкіл уже відремонтували. На черзі ще 46

Цього літа у Львові планують відремонтувати 60 шкіл. На 14 об’єктах уже закінчили усі роботи. Зі слів начальника управління освіти Львівської міськради Галини Слічної, роботи тривають ще на 46 об’єктах, пише захід.нет.
“Більшість шкіл готові на 55-75%. Завершити роботи плануємо до початку навчального року. Можливо, на окремих об’єктах ще триватиме ремонт і у вересні, але це будуть роботи, що не загрожуватимуть безпеці дітей”, – зазначила Галина Слічна.
Вона додала, що під час навчального року триватиме ремонт у котельні школи №62, оскільки зараз лише проводиться тендер на виконання цих робіт. До вересня там планують зробити систему опалення всередині. Після цього монтуватимуть дахову котельню.
Більшість шкіл готові на 55-75%. Завершити роботи плануємо до початку навчального року. Можливо, на окремих об’єктах ще триватиме ремонт і у вересні
Начальник управління освіти Львівської міськради зазначила, що цього року на ремонт навчальних закладів виділено 23 млн грн. За ці кошти, крім ремонту в школах, також планують замінити котли у ДНЗ №21, що на вул. Грабовського.
Однак, як зазначила начальник управління освіти, на сьогодні профінансовано лише ремонт двох об’єктів і закупівлю котлів. Підрядники отримають гроші за ремонт інших шкіл лише тоді, коли підготують необхідні документи. “Якщо будуть вчасно виконані роботи і підготовлені всі необхідні документи, то робітники вчасно отримають гроші. Лиш би ті кошти проплачувались казначейством”, – заявила Галина Слічна.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0035 / 4.07MB / SQL:{query_count}