Літня школа для прийомних сімей

Протягом цього тижня, з 5 по 9 серпня, у селі Явора Турківського району працюватиме Літня школа для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) Львівської області

У ній візьме участь 60 осіб –  27 дорослих і 33 дітей. Школу організував Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей Львівської облдержадміністрації, повідомляє zaxid.net.
Під час Літньої школи батьки обговорюватимуть основні проблеми, які виникають у житті дітей та родин після створення прийомної сім’ї чи ДБСТ. Крім того, відбудуться заняття, на яких буде можливість краще усвідомити завдання, реалії та проблеми подальшої роботи з дітьми. Обсяг програми – 40 годин. Увесь навчальний матеріал об’єднали у п’ять модулів. Після завершення Літньої школи прийомні батьки та батьки-вихователі отримають довідку про підвищення кваліфікації.
Нагадаємо, що у Львівській області планують збудувати сім дитячих будинків сімейного типу. Загалом на Львівщині функціонує 95 прийомних сімей, у яких виховують 145 дітей, і 23 дитячі будинки сімейного типу, у яких перебуває 152 дітей-вихованців. Усі вони під соціальним супроводом Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Львівської області.
Відповідно до нормативно-розпорядчих документів, прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу кожні два роки проходять відповідні курси з метою підвищення кваліфікації, які організовує Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4795 / 4.07MB / SQL:{query_count}