Ще й у неділю...

Перший дзвоник, незважаючи на вихідний, цього року пролунає 1 вересня

Свято першого дзвоника для школярів цього року пройде в неділю, 1 вересня 2013 року. Навчання ж розпочнеться з 2 вересня, повідомляє Освітній портал. 
“Враховуючи, що в цьому році 1 вересня – це вихідний день, Міністерство освіти і науки України підготувало наказ, де ми рекомендуємо і просимо всіх провести в творчому порядку в цей день Свято знань. Як його будуть проводити – це справа педагогічного колективу кожної школи. А заняття вже розпочнуться, відповідно, в понеділок”, – повідомив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.
У цьому навчальному році збільшиться кількість першокласників. “Минулого року до школи пішли 431 тис. першокласників. А в поточному році їх буде ще більше. Це дійсно гордість країни. І діти повинні відчувати цю гордість у тому, що їм створені кращі умови для навчання”, – зазначив прем’єр-міністр України Микола Азаров.
Прем’єр-міністр також нагадав, що введення нового державного стандарту навчання з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов ставить підвищені вимоги до технічного забезпечення шкіл, забезпечення підручниками та навчальними матеріалами, до кадрового забезпечення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6807 / 4.06MB / SQL:{query_count}