Кількість прийомних сімей збільшується

Подружня пара з Франківського району міста вдочерила восьмирічну дівчинку

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, її рідних батьків позбавили батьківських прав у 2009 році. За цей рік це вже третя родина, яка взяла на виховання сиріт. Загалом же у Львові створено 12 таких сімей.  
“Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування”, – пояснив начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків. Загалом у місті є 624 дитини-сироти. Більшість з них влаштована в сімейні форми виховання (під опіку чи в дитячі будинки сімейного типу), а 58 дітей перебуває в інтернатах.
Загалом у місті є 624 дитини-сироти. Більшість з них влаштована в сімейні форми виховання (під опіку чи в дитячі будинки сімейного типу), а 58 дітей перебуває в інтернатах
“Дитина в інтернаті не зможе отримати необхідний життєвий досвід, адже вона не має можливості реалізувати себе навіть в елементарних побутових речах: приготувати собі щось поїсти, купити продукти, оплатити комунальні послуги. Життя в таких закладах схоже на службу в армії: щодня підйом, відбій, сніданок, обід, вечеря, навчання, дозвілля. Коли діти покидають інтернати, то стикаються з проблемами життя у суспільстві. Нерідко вони стають на злочинний шлях. Ми цього не хочемо. Ми за те, щоб діти були в сім’ях”, – додав Ростислав Тимків.
Додаткову інформацію щодо питання створення прийомних сімей можна отримати, звернувшись до відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міськради за адресою: пл. Ринок,1, кімната 523, 524, тел. (032) 235-40-40, 297-58-83, а також у відділах у справах дітей районних адміністрацій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.9157 / 4.06MB / SQL:{query_count}