Безкоштовна освіта після сорока п’яти

Львівський міський центр зайнятості пропонує скористатися можливістю здобуття безкоштовної освіти, отримати шанс опанувати будь-яку з 35 професій

Проблема працевлаштування в Україні стосується не лише молодих людей, що не мають досвіду роботи, а й тих, кому за 45. Вони не можуть конкурувати з молодшим фахівцями. У зв’язку з цим для підвищення кваліфікації і конкурентоспроможності осіб, яким більш ніж 45 років, Львівський міський центр зайнятості пропонує скористатися можливістю здобуття безкоштовної освіти, отримати шанс опанувати будь-яку з 35 професій, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 
Здобути вищу освіту ті, кому за 45, можуть отримавши ваучер на навчання на суму до 11 470 гривень. Ця процедура визначена постановою Кабінету Міністрів від 20 березня 2013 року. Право на одноразове отримання ваучера в територіальних органах Державної служби зайнятості надають громадянам віком понад 45 років за умови, що вони мають не менш як 15 років стажу і не досягли встановленого законодавством пенсійного віку.
Здобути вищу освіту ті, кому за 45, можуть отримавши ваучер на навчання на суму до 11 470 гривень
Одержати ваучер може кожен охочий зазначеного віку незалежно від того, зареєстрований він у центрі зайнятості чи не зареєстрований. Виняток становлять ті особи, яким залишилося два роки до настання пенсійного віку, ті, що вже пройшли курси перепідготовки, а також ті, що недавно закінчили школу.
Список спеціальностей представлений професіями у галузі будівництва, агропромисловому комплексі, транспортній та інформаційній галузях. Форму і місце навчання особа вибирає сама.
Але не варто зволікати, бо у Львові планують реалізувати тільки 350 ваучерів! Щоби їх отримати, треба подати до служби зайнятості заяву, паспортні дані, трудову книжку, ідентифікаційний номер і документ про освіту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0315 / 4.07MB / SQL:{query_count}