Тропічна спека накрила світ

Українці нарівні з жителями Європи і Америки ховаються від палючого сонця у фонтанах та на природі

фото: Reuters
Європа, Америка і Азія потерпають від нестерпного палючого сонця. Люди намагаються послабити вплив спеки, купаючись в фонтанах і масово виїждаючи за місто. 
До прикладу, в Чехії впродовж кількох останніх днів працівники Гідрометео­служби зафіксували понад 100 температурних рекордів країни. Місцеві жителі потерпають від незвичної для цих країв спеки. Термометри вже показують  37 градусів за Цельсієм, а впродовж тижня за прогнозами спеціалістів показники підіймуться аж до 42 градусів!
Німеччина не відстає – впродовж кількох останніх днів середньоденна температура тут коливається від 35 до 37 градусів, але синоптики попереджають – за кілька днів вона підніметься до 40 щонайменше. Спека в Франкфурті та Берліні спричинила чималі корки на автошляхах – люди поспішають якнайшвидше вибратися з міста на природу.  Та на заваді таким подорожам стає розпечений і потрісканий на дорогах асфальт і лісові пожежі. 
фото: AFP
В Італії ситуація не набагато краща – міністерство охорони здоров’я  країни попереджає про аномальну спеку і її загрози для громадян і гостей країни. 
Навіть туманний Альбіон палюче сонце захопило в полон. Тридцятиградусна спека тримається чи не по всій території Великобританії уже понад тиждень. Синоптики королівства вже визнали літо 2013 року найспекотнішим за останнє десятиріччя. 
В Україні тенденції європейського жаркого літа також проглядаються. Щоправда найближчі кілька днів територією країни проходитиме атмосферний фронт, тож погода буде перемінливою – з дощами і градом.  Але з початком наступного тижня екстремальна спека завітає й до нас – попереджають синоптики. Тож готуймося до понад 30-градусної спеки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.5693 / 4.08MB / SQL:{query_count}