“Дозвольте застукати до дверей вашого серця”

Тривають Всесвітні дні молоді в Ріо-де-Жанейро

Мета Всесвітнього дня молоді полягає у відновленні молодими людьми своєї вірності Ісусові та Його відкупительному хрестові, ствердив Папа Франциск 25 липня під час вечірньої зустрічі з молоддю, що відбулась на узбережжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро і пройшла у вигляді літургії Слова. Про це інформує Радіо Ватикану.
Понад мільйон молодих людей, незважаючи на безперервний холодний дощ, заповнили чотирикілометровий пляж. Понад сорок хвилин Святіший Отець повільно проїжджав відкритим папамобілем, сердечно вітаючи та благословляючи молодь, зупиняючись, щоби поцілувати дітей, яких йому простягали. Серед безлічі прапорів найбільше було бразильських та аргентинських.
Папа Франциск звернувся до молоді з вітальним словом, насамперед попросивши хвилину тиші та молитви в наміренні молодих французів, які не змогли доїхати до Ріо-де-Жанейро через аварію у Французькій Гвіані, де загинула 21-річна прочанка. Словами блаженного Івана Павла ІІ він похвалив молодь за те, що її віра сильніша від дощу і холоду.
Представники п’яти континентів підходили до Вселенського архиєрея, висловлюючи привітання від імені молоді своєї частини світу. Від імені Латинської Америки промовляла бразильська дівчина, яка від зворушення розплакалась, а Папа сердечно пригорнув її до себе, викликавши справжню ейфорію в присутніх.
Від імені Латинської Америки промовляла бразильська дівчина, яка від зворушення розплакалась, а Папа сердечно пригорнув її до себе, викликавши справжню ейфорію в присутніх
У понеділок понтифік полетів до Бразилії. Це перший візит Папи за межі Італії. Спілкуючись із журналістами на борту літака, Франциск сказав, що це подорож, аби зустрітися з молоддю, яку не потрібно ізолювати, а навпаки, допомогти їй долати щоденні труднощі.
“Дозвольте застукати до дверей вашого серця”, – з такими словами звернувся до присутніх Вселенський архиєрей під час офіційної церемонії привітання, що відбулася увечері 22 липня в губернаторському палаці Ґванабара в Ріо-де-Жанейро.  
Папа наголосив, що головний привід його присутності в Бразилії переходить її кордони, адже він прибув для зустрічі з молоддю, яка приїхала з усього світу і яку притягнули розкриті обійми Христа Спасителя. 
Розпочавши свою подорож з паломництва до Марійського санктуарію в Апаресиді, перед відправою Святої меси в каплиці Дванадцяти Апостолів Святіший Отець помолився перед чудотворною фігурою Пресвятої Богородиці. Папа Франциск віддав у її заступництво молодих людей та Всесвітній день молоді, прохаючи Марію підтримати вірних у вірі та надії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2499 / 4.08MB / SQL:{query_count}