Християнські цінності в освіті

Блаженніший Любомир Гузар візьме участь в освітньому форумі

У часі Всецерковної прощі до Києва 17 серпня 2013 року у виставковому центрі біля патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ відбудеться освітній форум на тему “Християнські цінності в освіті. Виклики і перспективи”. 
Ініціатор його проведення – Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання в співпраці з Комісією УГКЦ у справах мирян, Громадською радою з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, Катехитично-педагогічним інститутом УКУ. Участь в роботі форуму візьмуть відомі експерти в галузі освіти.
Серед них Лілія Гриневич, перший директор Українського центру оцінювання якості освіти, координатор руху “Суспільство знань”; Омелян Вишневський, професор Дрогобицького ДПУ ім. І. Франка, академік Вищої освіти України; Віктор Малахов, професор відділу філософії культури, етики та естетики Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України та інші. Почесним гостем дискусії під час форуму стане Блаженніший Любомир Гузар, архиєпископ-емерит УГКЦ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Мета проведення освітнього форуму – представити українському суспільству значення християнських цінностей в освіті
Як зазначають організатори, мета проведення освітнього форуму – представити українському суспільству значення християнських цінностей в освіті. Тому його учасники висвітлять у доповідях сучасний рівень освіти в Україні та за кордоном, проаналізують стан співпраці Церкви й освіти, обговорять основні підходи формування християнських цінностей в навчально-виховному процесі, випрацюють підсумкову резолюцію щодо питань співпраці Церкви й освіти.
До участі в роботі освітнього форуму запрошують представників державної влади, науки та освіти, громадських організацій, дирекції та вчителів шкіл, громадських організацій, учасників прощі та всіх зацікавлених. Охочі взяти участь у форумі можуть зареєструватися, надіславши дані на е-mail: edu@ugcc.org.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2642 / 3.97MB / SQL:{query_count}