“Чудеса відбуваються на бажання Бога…”

Новонароджена, яку медики визнали мертвою, ожила в каплиці

Дівчинка, що народилась в одному з бразильських шпиталів, перестала дихати відразу ж після народження. Лікарі намагалися повернути її до життя, але врешті-решт змушені були констатувати смерть і видати батькам відповідне свідоцтво, повідомляє “Католицький оглядач”.
“Мій світ розвалився після такої звістки, – каже мати дівчинки Дженніфер да Сільва Гомес. – Це був найжахливіший момент, коли були зруйновані мої мрії про дитину”. Медсестра віднесла тіло мертвої дівчинки в католицьку каплицю шпиталю, тому що у неї не піднялася рука забрати його до моргу. “Вона була схожа на крихітного ангела, – каже медсестра Анна-Клаудія Олівейра. – Я не могла зважитися віднести її в морг, але запевняю вас: вона була мертва. Її зіниці не реагували на світло. Вона не подавала жодних ознак життя, її тіло почало синіти”.
Олівейра поклала мертву дитину на вівтар і пішла. Однак коли бабуся зайшла забрати тіло для поховання, дитина виявилася живою! “Це був незабутній момент. Мене почало трясти, я не могла говорити від щастя. Медсестра, яку покликала, не могла в таке повірити і сказала, що це просто спазми, але немовля розплющило очі”, – розповідає Розіліс Ферро.
За повідомленням The Daily mail, зараз дитина перебуває під наглядом лікарів і стан її стабільний. Рідні  дівчинки дякують Богові за повернення життя. Після чудесного воскресіння сім’я вирішила назвати новонароджену  Вікторією. “Нема пояснення чудесам, – каже Дженніфер. – Вони відбуваються на бажання Бога. Якби Він допустив смерть нашої дочки, ми б прийняли це, але Він повернув її нам, значить у Нього для неї велике покликання”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7767 / 4.06MB / SQL:{query_count}