Валер’янка для рослин

Природний стимулятор росту можна приготувати самому із квіток валеріани

Сьогодні у великих агрофірмах рідко обходяться без спеціальних препаратів – стимуляторів та регуляторів росту, які допомагають рослинам пережити стрес. Однак багато хто не довіряє “хімії” чи не має можливості їх придбати. В такому випадку можна самому приготувати природний стимулятор із квіток валеріани (цвіте вона з травня до серпня).
Їх потрібно змолоти в м’ясорубці та відтиснути сік через марлю, складену вдвоє-втроє. Сік злити в пляшечку, щільно закоркувати і тримати в холодильнику. При поливанні на відро води додають 10 крапель соку, добре перемішують і наливають цю воду в розпилювач. Обприскують несильно – лише трішки по листках. 2-3 таких обприскувань до початку цвітіння цілком достатньо.
Таке ж “поливання” люблять огірки, перець, помідори. Цвітуть після нього дуже рясно, а плоди виростають тугі й здорові. Якщо розчином валеріани обприскувати цвітну капусту, головки будуть гарними і твердими. Ним можна обробляти всі квітучі рослини. Але цибулі, моркві, бурякам, салату і шпинатові таке обприскування не підійде, позаяк цвітіння їм ні до чого. 
Для обприскування та поливання не можна використовувати аптечну настоянку валеріани, оскільки вона містить спирт!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5737 / 4.05MB / SQL:{query_count}