Обійтися без води

Антисептики – прекрасний засіб для дотримання елементарних правил гігієни рук в умовах, коли вода і мило недоступні

Літо – це час, коли сусіди роблять ремонт у себе в помешканні, ви приходите з роботи голодні, а з крана – ані краплі. Чим же вимити руки? Або ви подорожуєте з дитиною, наприклад, автобусом і вона в дорозі захотіла перекусити. Чи, піддавшись спокусі, ви подалися в похід чи на пікнік, опинилися далеко від цивілізації на лоні дикої природи, де якість води з довколишніх водойм викликає великий сумнів?
Початок захисту від шкідливих мікробів, що потрапляють в організм, полягає в чистоті рук. Найпростіший спосіб – скористатися медичним спиртом. Однак слід зауважити, що при застосуванні спирту як дезінфікуючого засобу шкіра на руках буде тріскатися і пересихати. Крім того, спирт ще знімає зі шкіри верхній шар жирів, що може негативно вплинути на її захисні функції. А для слизових, у тому числі для інтимної гігієни, використання чистого спирту і зовсім неприпустимо.
Аби бути готовим до подібних ситуацій, у вас завжди зі собою повинні бути вологі антибактеріальні серветки. Ними можна витерти руки, зняти макіяж, а також використовувати їх для інтимної гігієни, якщо немає води. Сучасні фармакологічні виробники також пропонують широкий асортимент різних антисептиків, практичних і зручних у використанні, які потрібно мати в домашній аптечці.
Антисептики – прекрасний засіб для дотримання елементарних правил гігієни рук в умовах, коли вода і мило недоступні. Залежно від ситуації є доповненням або альтернативою миттю рук з милом і водою. Антисептики будуть незамінним засобом не тільки в період відсутності води, а й під час відпочинку на природі, подорожі, прогулянці, пікніку.
Що потрібно знати про антисептик?
– Це більш ефективний спосіб гігієни рук у порівнянні з милом.
– Знищує до 99% бактерій за 30 секунд.
– Як правило, має більш широкий спектр антимікробної активності: бактерії, грибки, віруси.
– Антисептики, на відміну від спирту, містять у своєму складі спеціалізовані компоненти, які пом’якшують шкірний покрив і захищають його.
– Антисептик для рук не треба змивати водою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5137 / 4.07MB / SQL:{query_count}