Коли ж повноцінно запрацює садок на вулиці Чукаріна, 9 у Львові?

“З лютого місяця моя дитина відвідує садок №78, що на вул. Чукаріна, 9. Зараз у цьому дошкільному закладі короткотривалий режим перебування, тобто малюків доглядають тут лише півдня, але не годують, бо не працює харчоблок. Такі групи відвідування дуже незручні, оскільки більшість батьків не можуть ані вийти на роботу, ані займатися іншими справами. Спочатку керівництво садка запевняло, що це ненадовго і що незабаром дошкільний заклад запрацює повноцінно. Але тепер завідувачка нічого конкретного сказати не може… Скажіть, будь ласка, коли можна буде залишати малюка в садку на весь робочий день?”

Марина Смельчук, м. Львів


Галина Слічна, начальник управління освіти Львівської міськради:
– До кінця літа в дитячому садку №78, що на вул. Чукаріна, 9, діятимуть групи з короткотривалим режимом перебування. Ми на стадії завершення підготовки проектно-кошторисної документації щодо ремонту харчоблоку – збираємо усі дозволи. Думаю, вже з вересня цей заклад працюватиме повноцінно, і батьки зможуть віддавати дітей на повний робочий день. Наразі тут є вісім груп короткотривалого перебування. З нового навчального року зможемо відкрити додаткові.
27.02.2014 20:44
Денис Олійник

Ми цілий рік чекали, що садочок запрацює наповну і нарешті спільними зусиллями батьків та керівництва садочку це сталось!!! Але все було б добре якби в гупах які відкрились к-сть дітей не досягала 50 осіб!!! Що є просто не допустимим за жодними нормами, та законами. У нас батьків, які рік мучились водили дітей по пів дня мяко кажучи шок, як тільки запрацював харчо блок у нас в групі добавилось більше 20 дітей!!! у спальні групи дзвіночок 26 ліжок, оскільки приходило в перший тиждень близько 32 дітей,батькам дзвонили і просили забрати дітей з обіду оскільки нема де спати...керівництво заявило на зборах водити дітей по графіку, мені цікаво а на роботу теж по графіку ходити????? Минуло три тижні і вирішили вийти з ситуації доставившив нашій групі (звичайно за кошт батьків по 200 грн з дитини) три двоповерхових та три звичайних ліжка, створивши 35 спальних місць!!! Яким чином один вихователь має впоратись з 35 дітьми ??? В кімнаті для ігор діти ледве вміщаються, одне на одному сидять, нема свіжого повітря а тому хвороби ,емоційне перевантаження дитини. Ми наголошуємо садочок це не концтабір!! Діти просто є заручниками цієї ситуації !!!! Стаття 14 закону України про дошкільну освіту говорить: комплектування груп троьох- шести років до 20 осіб! Сьогодні наш новообраний премєр міністр п. Яценюк обіцяв кожному громадянину України дотримання його конституційних прав. Чого ми батьки вимагаємо. Нашою вимогою є зменшення к-сті дітей згідно чиного законодавства тому ми звертаємось в місцеві органи управління освіти, щодо сприяння вирішенню цього питання.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7420 / 4.19MB / SQL:{query_count}