Паломництво молоді до Зарваниці

На Всеукраїнській прощі освятять пам’ятник Іванові Павлу ІІ

Зарваниця є одним із найбільш улюблених і шанованих паломницьких місць України. Чергова Всеукраїнська проща до цієї святині відбудеться 13 – 14 липня. Очікують прибуття тисячі вірних з різних куточків України та з-за кордону. Приїдуть всі члени Синоду єпископів УГКЦ.
Особливістю цієї прощі стане освячення біля купелі Святої Анни пам’ятника Папі Іванові Павлу ІІ. Освячення звершить Блаженніший Святослав Шевчук. Монумент спорудили, щоб увіковічити пам’ять про пастирський візит Святішого Отця в 2001 році, під час якого він молився у Києві перед іконою Матері Божої Зарваницької та “віддав свій апостольський візит під її покров”.
Традиційно відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики та віряни молитимуться молебень до Богородиці та проситимуть її заступництва для себе й усього українського народу. Про це повідомили цього тижня під час прес-конференції  в управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії з приводу Всеукраїнської та молодіжної прощі до Зарваниці.
Члени оргкомітету виокремили такі особливості цьогорічної прощі:
– 3устріч Глави УГКЦ з молоддю: презентація першої аудіокниги Блаженнішого, в якій він відповідає на 100 запитань молодих людей. Проект реалізований з ініціативи Департаменту інформації УГКЦ та Комісії УГКЦ у справах молоді. Молоді люди з Украї­ни та з-за кордону надсилали Першоєрархові запитання, які стосувалися міжособистісних стосунків, практичного життя християнина та пояснення Божого Слова.
– Конференція Патріаршої комісії у справах родини УГКЦ на тему: “Віра в житті родини”.
– Духовний концерт для молоді. На сцені Співочого поля виступлять молодіжні гурти та виконавці з різних регіонів України; провід Комісії у справах молоді підготував цікаву духовно-мистецьку програму.
– Паломництво присвячене Року віри, яким в УГКЦ проголосили 2013-й, та 1025-річчю Хрещення України-Русі.
Про це повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7116 / 4.06MB / SQL:{query_count}