Джордж Вайґель привітає випускників УКУ

Автора світових бестселерів про Папу Івана Павла ІІ удостоять звання Doctor Honoris Causa УКУ

Учора, 5 липня, у Львові в Українському католицькому університеті  розпочався міжнародний симпозіум “Церква у ХХІ столітті: виклики служіння у глобалізованому світі”.
Серед доповідачів – владика Борис Ґудзяк, ректор УКУ, єпарх Паризької єпархії УГКЦ; Мирослав Маринович, правозахисник, публіцист, релігієзнавець, проректор з питань призначення та місії УКУ; Віктор Єленський, професор УКУ, доктор філософських наук, президент Української асоціації релігійної свободи; Олег Турій, проректор із наукової роботи УКУ, завідувач кафедри церковної історії.
Спеціальним гостем симпозіуму став відомий католицький теолог, соціолог, старший науковий співробітник Центру етики та громадської політики Джордж Вайґель. У рамках візиту до УКУ сьогодні, 6 липня, він візьме участь у випускних урочистостях та прочитає спеціальну лекцію для учасників літньої філософської школи “Співчуття, прощення, солідарність: універсальні чесноти у глобалізованому світі”. Під час випускних урочистостей його удостоять звання Doctor Honoris Causa Українського католицького університету.
В рамках симпозіуму відбудеться презентація двох нових книг видавництва УКУ. Книга Джорджа Вайґеля “Кінець і початок: Папа Іван Павло ІІ – перемога свободи, останні роки та спадщина” стане своєрідним продовженням і доповненням бестселера “Свідок надії”, український переклад якого майже тритисячним накладом було реалізовано в УКУ в рамках святкувань 10-ої річниці паломництва блаженного Папи Івана Павла ІІ в Україну.
Книга Віктора Єленського “Велике повернення: релігія у глобальній політиці та міжнародних відносинах кінця ХІХ – початку ХХI століття”. У cвоїй праці автор аналізує бурхливе відродження релігії в сучасному світі, її потужне вторгнення у сферу великої політики та міжнародних відносин, роль у глобальних трансформаціях та процесах регіональних змін.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6929 / 4.06MB / SQL:{query_count}