Обережно! можливі “вступні” афери

Аби бути готовим до казусів, пов’язаних із вступною кампанією, потрібно заздалегідь ознайомитися з усіма правилами вступу до вишів та знати свої права.

Координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО від громадської мережі “Опора” Святослав Бабіль розповів про порушення, які траплялися у вишах минулого року, повідомляє “Освітній портал”.
Дуже часто ще до закінчення вступної кампанії абітурієнтам пропонували підписати контракт, аби не втратити шансу. Навіть якщо вступник проходив на держзамовлення у другій чи третій хвилі кампанії, він все одно залишався на платній формі. Кожен навчальний заклад має оприлюднювати рейтинги на своєму офіційному сайті, стендах та в незалежній інформаційній системі “Конкурс”. Та якщо виш не подає інформації на останній ресурс, то можлива фальсифікація рейтингів!
Кожен абітурієнт навіть після того, як подав оригінали документів у ВНЗ, може без проблем їх звідти забрати і подати у інший виш. Якщо оригінали не віддають – це порушення! Адже на розгляд справи дається доба. Зі слів координатора, минулого року був випадок, коли в абітурієнта при вступі вимагали ідентифікаційний код, що також незаконно, адже у фінансові відносини з ВНЗ особа вступає тільки після того, як стає студентом.
Отож, аби не стати причетним до “вступних” афер, представники “Опори” радять абітурієнтам ознайомитися з правилами вступу. 
Для реагування на порушення та запобігання фальсифікації результатів вступної кампанії громадська мережа “Опора” створила гарячу лінію: (044) 222-57-27. На цей номер можна телефонувати з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 17.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.5703 / 4.06MB / SQL:{query_count}