Відтепер онлайн-навчання доступне й українцям

Київський національний університет ім. Т. Шевченка з 1 липня розпочав реєстрацію на перший в країні проект масових інтернет-курсів

фото: xvatit.com
Як повідомляє офіційний сайт університету, завдяки такій ініціативі всі охочі матимуть вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних можливостей.
Кожен курс проекту “Університет онлайн” складатиметься з відеолекцій провідних викладачів КНУ ім. Т. Шевченка, інтерактивних тестів, що дозволять закріпити здобуті знання, а також форуму, на якому студенти зможуть поставити питання викладачеві та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для навчання на цьому курсі, – це комп’ютер і наявність доступу до мережі “Інтернет”. 
Першим онлайн-курсом став “Бренд-менеджмент”, який розробив доцент економічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Андрій Длігач. Він розповість усім охочим про те, як створювати та посилювати вже існуючі бренди. На курсі можуть навчатися студенти і профільних, і непрофільних факультетів, абітурієнти, підприємці, лідери та відповідальні за імідж неприбуткових організацій, працюючі професіонали та всі ті, кого цікавлять питання створення і керування брендами. Реєстрація на масовий онлайн-курс “Бренд-менеджмент” відкрита на сайті http://online.knu.ua. Розпочнеться навчання з 16 вересня 2013 року.
Створення онлайн-курсів останнім часом стало основною тенденцією серед провідних вишів світу. Як зазначає офіційний сайт КНУ ім. Т. Шевченка, станом на червень 2013 року 19 ВНЗ, що входять до топ-25 світового рейтингу університетів Times Higher Education, створюють власні масові онлайн-курси.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0210 / 4.07MB / SQL:{query_count}