Творити, а не передбачати

На Форумі молодіжних лідерів УГКЦ Блаженніший Любомир закликав молодь діяти

фото: архів
Упродовж трьох днів близько сотні молодих людей, які приїхали до Львова на Форум молодіжних лідерів УГКЦ з усієї України, спільно працювали над питаннями ефективності діяльності церковних та громадських організацій, волонтерства у Церкві, залучення коштів. Про це інформує прес-служба УКУ.
Відкриваючи Форум, голова Комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк висловив сподівання, що ця подія стане рушієм у творенні спільної місії молоді у Церкві. Головним у діяльності Форуму він визначив обмін досвідом та формування спільного завдання на наступний рік. Відтак він зазначив, що “майбутнє слід творити, а не передбачати”. Адміністратор Патріаршої курії у Львові о. Петро Рак наголосив, що молоді слід активніше брати участь у діяльності парафіяльної спільноти і вести за собою інших.
Головною подією першого дня заходу стала зустріч молоді з Блаженнішим Любомиром Гузаром на тему “Покликані свідчити”. На початку зустрічі він наголосив, що він не планує проповідувати чи виступати з лекцією як університетський професор, а хоче відчути живе спілкування з молоддю. 
Відтак на запитання про провідництво та покликання до служіння не тільки в Церкві, а й у державі, Блаженніший Любомир нагадав слова президента США Джона Кеннеді: “Не питай, що може зробити для тебе держава, а запитай себе, що ти можеш зробити для неї”. На думку Блаженнішого, люди перестали думати про те, щоб цілий народ жив гідно, а це – шлях в нікуди. Він закликав молодих людей діяти, адже їхнє бажання змін є одним із найважливіших та найцінніших.
Нагадаємо, що Форум молодіжних лідерів УГКЦ організований Комісією у справах молоді УГКЦ, Українським католицьким університетом та Львівською міською радою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.2648 / 4.06MB / SQL:{query_count}