Вступ-2013: затишшя перед бурею

Цього року збільшили кількість бюджетних місць на технічні спеціальності. На юристів, економістів-міжнародників і менеджерів з маркетингу держзамовлення мінімальне

фото: Андрій Польовий
Попри те, що з понеділка в Україні розпочалася вступна кампанія, у вищих навчальних закладах Львова можна зустріти лише поодиноких абітурієнтів з батьками. Що й не дивно, адже лиш учора оприлюднили результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, біології та фізики. А підсумки тестувань із всесвітньої літератури будуть відомі аж наступного тижня… 
Свої результати ЗНО потрібно самостійно видрукувати з інформаційної сторінки вступника, проте через високий рівень відвідуваності сайт Українського центру оцінювання якості освіти не працює! Без цього неможливо повністю сформувати пакет документів для вступу до вишу. Тож абітурієнтам залишається сподіватися на удачу, оновлюючи свою інформаційну сторінку вступника у інтернеті.
“Не варто панікувати через те, що неможливо одразу ж видрукувати результати. Як ми уже повідомляли, вступна кампанія триватиме цілий місяць, тож часу для того, аби подати документи, вдосталь. Від того, зробите ви це в перші дні вступної кампанії, а чи в останні, нічого не залежить: основні рейтинги формуватимуть з 1 серпня”, – розповідає “Пошті” координатор громадського спостереження за вступною кампанією до ВНЗ громадянської мережі “Опора” Ольга Стрелюк.
Абітурієнти та батьки повинні уважно прочитати правила прийому до обраного вишу! Не потрібно перепитувати знайомих, телефонувати на гарячу лінію та обурюватися – всі подробиці містяться у правилах прийому, які можна знайти на сайтах ВНЗ чи на стендах біля приймальних комісій
Цього року абітурієнти мають право подавати документи до п’яти навчальних закладів, а в самому виші – на три спеціальності. Відповідно кожен навчальний заклад запроваджує власні правила подачі документів: в одних реєструють документи на три напрямки одразу, в інших – на кожен напрямок окремо; в одних усі документи приймають в одному приміщені, у інших доводиться бігати корпусами. 
“Наголошуємо! Абітурієнти та батьки повинні уважно прочитати правила прийому до обраного вишу, адже вони можуть відрізнятися! Не потрібно перепитувати знайомих, телефонувати на гарячу лінію та обурюватися – всі подробиці містяться у правилах прийому конкретного вишу. Їх можна знайти на сайтах ВНЗ чи на стендах біля приймальних комісій”, – пояснює співрозмовниця “Пошти”. 
Окрім цьогорічних результатів ЗНО, вступники можуть подавати сертифікати за 2008, 2009, 2010, 2011 і 2012 роки. Конкурсний бал складається із суми балів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, середнього бала документа (додатка до атестата) про здобуття повної загальної середньої освіти та додаткових балів. І вже традиційно ті абітурієнти, які у рік вступу закінчать підготовчі курси вишу, зможуть розраховувати на 20 бонусних балів.
Однак мінімум, який необхідно набрати з профільних предметів, не може бути меншим за 140, а з непрофільних – за 124. І що важливо, вищий навчальний заклад має право встановлювати свій мінімальний прохідний бал для профільної дисципліни на кожний напрямок підготовки.
Цього року збільшили обсяг держзамовлення на технічні спеціальності, зокрема, вдвічі  на ІТ-технології. На юристів, економістів-міжнародників, менеджерів з маркетингу на ринку праці попиту немає, тож і державних місць на ці спеціальності поменшало, інформує “Урядовий портал”. 
Абітурієнти, які обрали такі напрямки, як інформатика, системний аналіз, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, системна інженерія, автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології, мікро- і нано­електроніка, телекомунікації, безпека інформаційних і комунікаційних систем, система технічного захисту інформації, управління інформаційною безпекою, мають усі шанси навчатися на державній формі. 
З початком вступної кампанії у вищих навчальних закладах України розпочне роботу й гаряча телефонна лінія Міністерства освіти та науки –  (044) 481-32-15.

Які документи потрібні для вступу

Цьогорічні вступники можуть подавати заяву на вступ як у паперовій, так і в електронній формах. Заява у паперовій формі подається вступником особисто (!) до приймальної комісії навчального закладу.
 
 фото: Андрій Польовий
При поданні заяви у паперовій формі вступник пред’являє особисто:

– заяву про вступ, де вказані напрямок підготовки та форма навчання (заповнюється безпосередньо у приймальній комісії); 
– копію атестата та додатка до нього; 
– копію сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти; 
– додаток до сертифіката, який потрібно самостійно видрукувати зі своєї персональної сторінки (!);
– медичну довідку форми 086 (діє півроку); 
– паспорт громадянина України (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, військовий квиток або приписне свідоцтво – для осіб чоловічої статі, свідоцтво про народження – для осіб, які ще не мають паспорта);
– ксерокопії першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта;
– шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.
Копії документів засвідчуються в присутності абітурієнта приймальною комісією вищого навчального закладу за умови пред’явлення ним оригіналів. Тож оригінали атестата та сертифіката належить мати зі собою! Тим, хто вступає до вищого навчального закладу на особливих, пільгових умовах або ж має додаткові бали (переможці всеукраїнських олімпіад або МАН, випускники підготовчих курсів), необхідно подати до вищого навчального закладу відповідні підтверджувальні документи. 
Необхідною умовою подання електронної заяви є реєстрація абітурієнта на інтернет-сторінці за адресою ez.osvitavsim.org.ua, під час якої вступник повинен дати:
– адресу електронної пошти;
– пін-код (обирається самостійно);
– номер та рік отримання сертифіката ЗНО;
– серію і номер атестата про загальну середню освіту.
Після надання зазначеної інформації її достовірність буде перевірена у Єдиній державній електронній базі з питань освіти. У випадку збігу поданої інформації та даних, що містяться в Єдиній базі, вступник отримує логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету. В особистому електронному кабінеті він повинен внести до Єдиної бази дані про:
– стать;
– місце проживання;
– номери телефонів;
– дату видачі медичної довідки;
– середній бал додатка до атестата;
– обрати вищий навчальний заклад і напрямок підготовки.
Кожен пакет документів, які абітурієнт подає безпосередньо до вишу, вноситься приймальною комісією до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Якщо ж вступник реєструється безпосередньо у інтернеті, його дані автоматично заносяться до електронної бази.
Аби полегшити роботу сайта, абітурієнти вже сьогодні мають право зареєструватися на ньому. Подавати документи можна з 1 липня.

Де будуть оприлюднені рейтингові списки

Рейтингові списки вступників розміщуватимуть на інформаційних стендах приймальної комісії та сайтах вишів. Ці списки мають оновлюватися при внесенні змін протягом терміну проведення конкурсного відбору (відповідно 5 та 8 серпня). Повідомляти про процес подачі заяв повинна інформаційна система “Конкурс”, але, враховуючи минулорічний досвід, у ній можуть відображатися дані не з усіх вишів.
Варто зазначити, що, згідно з Умовами прийому, офіційним оголошенням рекомендацій до зарахування вважається рейтинговий список, розміщений на стенді приймальної комісії. Тобто якщо електронний рейтинговий список вчасно не оновили, помилилися, забули, переплутали – це не біда, головне, щоб на стенді все було правильно.
Тож не надійтеся на електронні ресурси, не чекайте запрошень! Краще самі прийдіть до приймальної комісії та перегляньте рейтинговий список.

Рейтинговий список для контрактників

З 11 до 25 серпня триватиме зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання. Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і при зарахуванні на “бюджет”. Тобто 11 серпня 2013 року в кожному виші має з’явитися рейтинговий список осіб, рекомендованих для зарахування на навчання на контрактній формі. Строки виконання умов для зарахування за кошти юридичних та фізичних осіб необхідно уточнити в конкретному вищому навчальному закладі, оскільки вони встановлюються його приймальною комісією.

Як не втратити шансу потрапити на бюджетну форму навчання

– Не поспішайте укладати угоду на навчання за контрактом. Мало того що це незаконно до закінчення третьої хвилі зарахування (11 серпня), такий крок може спрацювати проти вас! Можливо, в третій хвилі потрапите на “бюджет”, і тоді повернути гроші буде непросто.
– Може бути й таке, що вступник пройшов на “бюджет” у першій або другій хвилі в один із обраних навчальних закладів. І хоча мріяв про інший виш, вирішив подати оригінали документів і стати студентом. Але в останній хвилі опинився у списку рекомендованих на місця держзамовлення у омріяному виші.
У такому випадку треба забрати оригінали документів. Члени приймальної комісії, звісно ж, лякатимуть тим, що потрібно писати заяву в деканат і вже там отримувати оригінали документів, але будьте непохитні у своєму рішенні! Тобто візьміть Умови прийому й покажіть приймальній комісії пункт 19.3, в якому йдеться про те, що питання відрахування вступника на власне бажання і повернення йому оригіналів документів розглядається у день подачі абітурієнтом письмової заяви. А також нагадайте, що, згідно з Умовами прийому, вступник має право на вільний вибір місця навчання.
Пройти поза конкурсом на бюджетне навчання мають право:
– діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
– інваліди I та II груп, яким не протипоказане навчання за обраним напрямком (спеціальністю);
– особи, які підпадають під дію Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”;
– діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах (при вступі на навчання за гірничими спеціальностями);
– діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків;
– члени сімей загиблих шахтарів та гірничорятувальників на “Шахті імені О.Ф. Засядька” 
Кількість місць для зазначених осіб встановлює приймальна комісія кожного вищого навчального закладу за погодженням з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту. Проте вона не повинна перевищувати 25% обсягу державного замовлення з кожного напрямку чи спеціальності!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4839 / 4.17MB / SQL:{query_count}