Як можна оплатити послуги кабельного телебачення?

“Уже два місяці в своїй поштовій скриньці не бачу квитанції для оплати послуг кабельного телебачення від “Волі”. Натомість на мобільний телефон приходить смс-повідомлення, де вказана сума до сплати. Мені таке не підходить, бо: по-перше, сума ця подвійна (за попередній і поточний місяці), а я воліла б платити лише за поточний; по-друге, не знаю, яким чином тепер маю здійснювати оплату. Наприклад, прийшовши в один із банків, дізналася: для того, аби заплатити, мушу, окрім прізвища та домашньої адреси, ввести якийсь пароль... Скажіть, будь ласка, як бути в такій ситуації? Що треба зробити для того, аби мені й далі приходили поштою паперові квитанції?”

Ірина Сніжна, м. Львів


Наталія, консультант ТоВ “Воля Кабель”:
– Починаючи з травня 2013 року наша компанія відмовилася від паперових квитанцій для оплати послуг цифрового телебачення і високошвидкісного інтернету. Відтепер суми до сплати за послуги приходять абонентам або у вигляді смс-повідомлень на телефон, або повідомлень на електронну пошту. Оплату послуг можна здійснити в будь-яких терміналах миттєвого поповнення, з допомогою інтернету або ж у банківських відділеннях. 
Якщо хочете оплачувати наші послуги через мережу платіжних терміналів, оберіть логотип “Воля Львів”, введіть номер свого договору (вказується у кожному смс-повідомленні), натисніть кнопку “Далі”, підтвердіть вибрану послугу і номер договору, натиснувши на кнопку “Підтвердити”. Після цього внесіть до приймача коштів купюри від 5 до 200 грн і натисніть кнопку “Сплатити”. Потрібно обов’язково взяти чек і зберігати його! Таким чином заощадите час і гроші, адже не треба стояти в черзі, а кошти потраплять на рахунок упродовж 10 хвилин.
Якщо виникнуть додаткові запитання під час роботи з терміналами, зателефонуйте у сервісну службу підтримки на номери: (044) 391-03-09; (0 800) 300102; (050) 447 74 77 або (067) 230 02 95.
Якщо бажаєте заплатити за послуги через інтернет, зайдіть на портал абонента (сайт www.volia.com або www.portmone.com.ua). У розділі “Керування послугами” є підрозділ “Поповнити особовий рахунок”. Введіть суму поповнення рахунка і натисніть “Поповнити”. У вікні автентифікації картки введіть номер картки, термін її дії і натисніть “Поповнити”. До сплати приймаються картки банківських установ “Райффайзен Банк Аваль”, “Фінанси і кредит”, “Укрсоцбанк”. Комісія відсутня!
Можете й самі звернутися у відділення будь-якого банку та вказати реквізити:
ТоВ “Воля Кабель” м. Львів
АТ “Укрсиббанк” м. Київ
Р/рах. 26006062793518
МФО 351005
ЕДРПОУ 30777913.
До речі, компанія надсилає рахунки до 15 числа кожного місяця. Рахунок не виставляється, коли коштів у абонента достатньо для користування послугами наступного місяця. Щоб уникнути небажаного призупинення послуги, сплачуйте рахунки до 20 числа, оскільки інформація про платежі надходить із банків упродовж кількох днів.
Якщо ж маєте запитання щодо рахунка за послуги, телефонуйте на номер 232 33 33 або напишіть листа на електронну адресу abonents@volia.com. Залишок на особовому рахунку можна з’ясувати  через cмс-повідомлення. Для цього необхідно відправити смс на номер 2250 з текстом (латиницею): B (пропуск) номер вашого договору. Наприклад, B 1234567.
Аби дізнатися суму до сплати, відправте смс з текстом (латиницею): R (пропуск) номер договору. Наприклад, R 1234567. Вартість відправки смс-повідомлення для абонентів Київстар – 0,50 грн, МТС – 0,60 грн, Life:) – 0,59 грн. Тариф вказаний у гривнях з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5%. Якщо ж хочете, аби вам приходили поштою паперові квитанції, прийдіть на вулицю Івана Виговського, 29-а та напишіть відповідну заяву.
30.07.2014 16:18
Мирослава Колодий

Як оплатити за кабельне,дізнатись свій борг?


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7439 / 4.21MB / SQL:{query_count}