Чи можна записатися на прийом у відділи РАЦСу через інтернет?

“У мене є дівчина, вирішили у серпні побратися. А оскільки зараз сезон відпусток і багато людей відпочиває, роботи побільшало. Я такий зайнятий, що й на обід не завжди можу вискочити... Чув, що на прийом у відділи РАЦСу відтепер можна записатися через інтернет і не стояти в черзі. Скажіть, будь ласка, чи це справді так?”

Олег Вовчак, смт Винники


Уляна Панько, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Львівській області:
– Так. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану почали записувати на прийом громадян, які мають намір одружитися, з допомогою інтернету. Але це не онлайн-шлюб, як багато хто думає, а лише електронний або ж онлайн-запис на прийом до наших відділів з різних питань і консультацій, зокрема й щодо укладення шлюбу.
Перше, що потрібно зробити, це зайти на сайт Головного управління юстиції у Львівській області (www.obljust.lviv.ua), справа знайти рубрику “Інтернет-запис на прийом до відділів ДРАЦС”, зайти туди, вибрати потрібний відділ та записатися на прийом.
Жодного пароля на сайті вводити не потрібно, варто лише написати, з якого приводу хочете звернутися, обрати зручний час і дату прийому, зазначити свої прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу, адресу електронної пошти і номер телефону. Пізніше на ваш е-mail прийде підтвердження, що ви записані на конкретну годину (ту, що вказали самі, або ж на іншу – вільну). У зазначений час можете зі своєю дівчиною прийти у відділ і написати заяву про укладення шлюбу. Через місяць вас розпишуть.
До речі, людей, які здійснюють онлайн-запис на прийом у відділи державної реєстрації актів цивільного стану, не так уже й багато. Наприклад, у минулому місяці було лише 47.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6916 / 4.07MB / SQL:{query_count}