Чи можна облаштувати дитячий майданчик своїм коштом?

“Поблизу нашого будинку завжди багато діток. Приємно дивитися, як вони бігають по траві, їздять велосипедом чи самокатом тротуарами. Єдине, чого не вистачає, це дитячого ігрового майданчика. Так би хотілося, щоб він постав перед нашими вікнами… Я приватний підприємець, тож міг би допомогти у цьому. Скажіть, будь ласка, чи можна самотужки облаштувати дитячий майданчик і що для цього потрібно?”

Петро Колодій, м. Львів


Володимир Шнайдер, керівник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради:
– Для облаштування дитячого майданчика у місті Львові через Центр надання адміністративних послуг потрібно звернутися з листом на ім’я начальника управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради, додавши підписи мешканців (це означатиме, що вони не проти встановлення майданчика) і схематично вказавши конкретне місце його розташування.
Тобто якщо мешканці готові облаштувати дитячий майданчик своїм коштом, необхідно написати письмове звернення в управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР для розгляду. Ним буде дана відповідь про наявність в ухвалі про затвердження схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території відповідного району м. Львова адреси, за якою мешканці хочуть облаштувати ігровий майданчик.
При наявності такої адреси в ухвалі, вона буде внесена у перелік на облаштування. А у випадку відсутності управління звернеться в департамент містобудування Львівської міськради для отримання викопіювання відповідної ділянки та у відділ Держземагентства у місті Львові для одержання інформації про правовий статус земельної ділянки. Після всіх необхідних погоджень на сесію Львівської міської ради буде винесене питання про включення цієї адреси до схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків відповідного району Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1187 / 4.08MB / SQL:{query_count}