Працюємо у Квітнику

Квітник, що милує око господарів і дивує гостей, потребує чимало уваги та праці ледь не цілий рік. Тож із настанням літа квітникарям-любителям є чим зайнятися.

Насамперед підживіть багатолітники, що готуються до цвітіння й активно ростуть. Видаліть відцвілі суцвіття сортових ірисів. Вчасно виріжте дикі пагони щеплених троянд. Регулярно оглядайте верхівки усіх їх пагонів, аби вчасно позбутися гусениці чи попелиці, що з’явилися на них. Прохолодної днини висадіть у відкритий ґрунт укорінені живці троянд торішнього живцювання.
В середині червня почніть живцювання рододендронів і клематисів. І ті, і ті можна розмножити відсадками. Таким самим способом розмножують гортензії, лаванду, самшит, троянди. Живцюють фуксії, бегонію, герань, гібіскус, петунії. Після завершення цвітіння та вегетації анемони ніжної поділіть кореневища та пересадіть рослини, що ростуть на одному місці більш ніж 4-5 років.
За недостатньої кількості опадів регулярно поливайте рослини, не забуваючи про цибулинні, що відцвіли, позаяк у цей час в них накопичуються поживні речовини, необхідні для цвітіння наступного року. Розпушіть ґрунт біля рослин, висаджених в куточку дикої природи (еріка, бадан, перстач гусячий, плакун). Обкопайте пристовбурні круги бузку, жасмину, таволги, вейгели. Прополіть клумби лобелії, дзвоників, сальвії, ротиків садових, агератуму.
Підстрижіть живоплоти з жимолості, керії, вовчого лика, барбарису, регулярно косіть траву на газонах – аж до цвітіння злаків. Підстрижіть і самшит для надання йому певної форми. Наприкінці місяця починають квітувати ранні сорти астильби. І щоб їх цвітіння було розкішнішим та тривалішим, через кожні 10 днів з початку червня підживлюйте їх сумішшю мінеральних добрив, чергуючи з органічними.
На початку та наприкінці місяця зробіть повторне обприскування флоксів 0,2-відсотковою суспензією фундазолу для профілактики борошнистої роси. Сформуйте кущики жоржин, залишаючи не більш як три пагони. У великоквіткових жоржин постійно видаляйте з пазух листків пасинки. Обробіть кущі топазом (4 мл/10 л води) проти грибкових хвороб і шкідників. Висадіть у водойму водяні рослини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7291 / 4.07MB / SQL:{query_count}