Мучеництво за віру триває

За даними авторитетних досліджень, у світі щороку понад 100 тисяч християн жертвують своїм життям за віру.

Про це заявив на форумі Ради ООН з прав людини представник Апостольського Престолу архиєпископ Сільвано Томазі, повідомляє “Кредо”. 
І зазначив, що ці дані не охоплюють християн, яких було вигнано, позбавлено місць культу чи викрадено, як, наприклад, це сталося недавно з двома православними митрополитами у Сирії. Вже понад місяць вони перебувають у руках викрадачів. 
Архиєпископ Томазі наголосив, що переслідування християн відбуваються насамперед на Близькому Сході, в Африці та Азії. Це наслідки фанатизму, нетолерантності, тероризму і несправедливого законодавства. Однак і в західному світі існує тенденція спихати християн на узбіччя суспільства та обмежувати їхню харитативну діяльність. 
Ватиканський дипломат зазначив, що християни не заслуговують на таке ставлення, бо дбають про благо людства. Католицька церква провадить 71 тисячу дитячих садочків, 93 тисячі початкових шкіл і 43 тисячі середніх шкіл. У католицьких університетах вчаться 3,3 мільйона студентів. Крім того, Церква провадить 5 тисяч лікарень, 18 тисяч медпунктів, 500 лепрозоріїв і 17 тисяч будинків для літніх людей та госпісів. 
Представник Апостольської Столиці сказав, що християни мають право на цілковиту свободу, гарантоване як міжнародним законодавством, так і рішеннями Ради з прав людини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.0890 / 4.05MB / SQL:{query_count}