Почесний гість із Ватикану відвідає Львів та Унів

В рамках свого візиту до України кардинал Курт Кох відвідає Львів, де зустрінеться з викладачами і студентами Українського католицького університету та побуває в Святоуспенській Унівській лаврі.

фото: ugcc.org.ua
Триває візит президента Папської ради сприяння єдності християн та співголови змішаної Міжнародної комісії з богословського діалогу між Католицькою і Православною церквами кардинала Курта Коха. 
Розпочався він 5 червня  зустріччю з главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком. Спілкування, до якого долучився і архиєпископ-емерит УГКЦ Любомир Гузар, відбулося в заміській резиденції предстоятелів УГКЦ в Княжичах, повідомляє департамент інформації УГКЦ.
У ході розмови Блаженніший Святослав розповів кардиналу Куртові Коху про екуменічну перспективу в Україні та про міжконфесійне спілкування, що відбувається в рамках Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. 
А Блаженніший Любомир – про візит в Україну блаженного Папи Івана Павла ІІ та про його зустріч із Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій: “Коли Святіший Отець побачив нас, зібраних спільно, був зворушений настільки, що назвав Україну “лабораторією екуменізму””.
6 червня у Святодухівській церкві Києво-Могилянської академії кардинал Курт Кох разом із Блаженнішим Святославом Шевчуком взяв участь у презентації українського видання своєї книжки “Християни в Європі. Нові шляхи передавання віри”. В цій праці автор розмірковує над актуальним закликом до “нової євангелізації” та шляхами передавання віри наступним поколінням. Критикуючи деякі поширені в церковних спільнотах підходи до цих питань, Курт Кох зазначає, що майбутнє християнства залежить від того, чи зможе воно полишити занурення в свої внутрішні проблеми, аби без перешкод нести свідчення про Христа сучасному світові.
Учора, 7 червня, почесний гість відвідав Патріарший центр. Презентували кардиналу Куртові Коху головний храм УГКЦ Блаженніший Святослав і владика Йосиф Мілян.
Глава УГКЦ розповів гостеві про ідею, історію та сучасність патріаршого собору УГКЦ і про плановане на 17 – 18 серпня його освячення.
Високий достойник з Апостольської Столиці зазначив, що вражений побаченим, та побажав вір­ним УГКЦ якнайшвидше завершити будівництво та оздоблення цієї святині.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.2201 / 4.07MB / SQL:{query_count}