Усі на прощу!

Паломники, які візьмуть участь в освяченні патріаршого собору УГКЦ у Києві, матимуть змогу побувати на двох виставках та в духовних центрах столиці

Уже 16 серпня відкриють виставку, присвячену патріархові УГКЦ Йосифу Сліпому, в підвальному приміщенні собору Воскресіння Христового, де є крипта і куди невдовзі перенесуть його мощі.
Як відомо, в своєму “Заповіті” Блаженніший висловив побажання: якщо Україна буде вільною, його тіло належить помістити в підземеллях Софії Київської. А оскільки УГКЦ вже збудувала свій собор на Лівому березі Дніпра, то мощі Патріарха спочиватимуть у ньому. Про це повідомив владика Йосиф Мілян – голова наглядової ради будівництва патріаршого собору Воскресіння Христового, керівник організаційного комітету прощі з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення України-Русі –  4 червня на прес-конференції в Києві, присвяченій темі освячення патріаршого собору УГКЦ 17 – 18 серпня, повідомляє департамент інформації УГКЦ.
Крім цього, зі слів єпископа, у цьому ж підвальному приміщенні організують ще одну виставку – “Папа і Україна” пам’яті Івана Павла II. Наступного дня, напередодні освячення собору, 17 серпня, відбудеться екскурсія паломників сакральними місцями Києва та молебень на Володимирський гірці. Після цього буде всеношна відправа і частина Чину освячення собору. А потім у актовому залі храму відбудуться нічні чування – молитва у тиші, а для молоді – молодіжні чування у виставковому залі Експоцентру, що неподалік.
У неділю, 18 серпня, о 9.00 розпочнеться Архиєрейська Божественна літургія та Чин освячення собору, а також відновлення хресних обітів. Після цього – освячення води на Дніпрі.
Наостанок біля патріаршого собору розпочнеться духовно-мистецька програма за участі відомих виконавців, а також благодійний бенкет для всіх охочих. В Національному палаці мистецтв “Україна” проведуть духовно-мистецьку акцію “Іконостас України” за мотивами містерії поетеси Віри Вовк із Бразилії  про історію українського християнства.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7551 / 4.07MB / SQL:{query_count}