Опиши свій район

Юні львів’яни вправлятимуться у написанні п’єс

Рівно через тиждень, з 13 по 16 червня, у рамках проекту “Майстерня міста” мистецька майстерня “Драбина” проводитиме драматургічні майстер-класи для дітей і підлітків “Місто і його райони: Центр, Збоїща, Підзамче, Сихів, Левандівка”.
Впродовж чотирьох днів юні таланти вправлятимуться у написанні п’єс про життя своїх вулиць, повідомляє прес-служба Львівської міськради. Результати своєї творчості вони представлять у вигляді сценічних читань. 
Майстер-класи проводитимуть професійний драматург із Херсона Микола Гоманюк (кандидат соціологічних наук, режисер, автор низки документальних п’єс та вистав) і Євген Марковський (драматург, актор, учасник драматургічного семінару теат­ру “Роял Корт” (Лондон), лауреат фестивалю “Тиждень актуальної п’єси” та ІІІ Конкурсу сучасної драматургії “Драма.UA”).
Під час занять учні розвиватимуть свої творчі здіб­ності, акторську майстерність і навички написання п’єс.  Для участі в майстер-класах запрошують восьми- дев’ятирічних дітей та підлітків (14 – 16 років).
Зголошення прийматимуть до 10 червня на номер (096) 405 47 22 та на e-mail: oksana.danchuk@drabyna.org. Участь у майстер-класах безкоштовна!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4315 / 3.96MB / SQL:{query_count}