Держава дбає про усиновителів

Люди, які прийняли в свою сім’ю чужу дитину, мають право на грошову допомогу в такому ж розмірі, що й при народженні своєї

Ще ж 2009 року усиновителі мають право на грошову допомогу від держави, сума якої не відрізняється від тієї, що батьки одержують при народженні власних дітей. Розмір її не залежить від інших грошових надходжень, повідомляє управління соціального захисту Львівської міськради. У Львові таку допомогу отримують понад п’ятдесят родин, що усиновили дітей.
Допомогу при усиновленні призначають усиновителеві, який є громадянином України, постійно проживає на її території та всиновив дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.
“Щоб отримати гроші, потрібно звернутися до районного управління соціального захисту не пізніше 12 календарних місяців з дня набуття чинності рішення про усиновлення дитини. Допомогу виплачуватимуть так само, як  при народженні першої дитини, тобто повну суму – 29160 гривень – ділитимуть так: 9720 гривень виплатять одразу, а решту рівними частинами видаватимуть протягом 24 місяців”, – розповіла начальник управління соціального захисту Львівської міськради Наталя Федорович.
Для призначення державної допомоги при усиновленні дитини необхідно подати такі документи:
– заяву одного з усиновителів;
– копію свідоцтва про народження дитини, виданого державним органом реєстрації актів цивільного стану після внесення змін до актового запису про народження дитини на підставі рішення суду про усиновлення дитини; 
– копію рішення суду про усиновлення дитини. 
Під час звернення заявник повинен мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4852 / 3.97MB / SQL:{query_count}