Залишилось визнати чудо

Червень стане вирішальним у справі канонізації Івана Павла ІІ

Уже цього місяця стане відомо, чи до канікул у ватиканській Конгрегації у справах канонізації святих закінчать роботу над справою чудесного зцілення за заступництва обраного до канонізації Івана Павла ІІ. Саме від цього залежить, коли Папі Франциску представлять прохання про визнання чуда, повідомляє “Католицький оглядач”.
Деякі церковні джерела висловлюють надію, що до кінця червня у конгрегації завершать розгляд процесу, аби встигнути передати Папі Франциску офіційне прохання про визнання чуда, щоб він міг прийняти визначальне рішення у цій справі. А тоді залишилося б лише призначити дату проведення канонізаційної літургії.
На даний час усі подробиці хвороби і випадку зцілення не розголошують, як і перебіг самого процесу канонізації. З неофіційних джерел відомо, що чудо за заступництва Папи-поляка стосується жінки середнього віку.
У квітні зібрану та опрацьовану документацію в справі оздоровлення, яке неможливо пояснити медичними причинами, розглянула комісія лікарів у ватиканській конгрегації і передала для подальшого розгляду.
Якщо найближчим часом чудо визнає і комісія богословів, а потім кардиналів та єпископів, варто сподіватися, що в червні-липні префект Конгрегації у справах канонізації святих кардинал Анджело Амато під час традиційної аудієнції у Папи перед літніми канікулами представить результати трьох голосувань і прозвітує про перебіг процесу. На цій основі Папа Франциск може видати згоду на канонізацію.
Якщо цей сценарій підтвердиться, то цілком імовірним є те, що канонізація Івана Павла ІІ відбудеться вже у жовтні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4118 / 4.06MB / SQL:{query_count}