Про Святі Таїнства для дітей

У Львові відбудеться презентація мультфільмів релігійної тематики

З огляду на те, що у теперішньо­му ме­­­­­діа-просторі бра­кує мульт­фі­­ль­мів, корис­них дітям, Катехитична ко­­­місія Києво-Га­ли­ць­­кого Верховного Ар­хи­­­єпископства УГКЦ ра­зом із відеопроектом “З любов’ю до дітей” та анімаційною студією “АРТ-Відео” реалізує проект мультфільмів релігійної тематики. Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.
Презентація  мульти­плікаційних стрічок “Свя­­ті Таїнства” та “Духовне намисто – Страдч” відбудеться 28 травня 2013 року (початок об 11.00) в приміщенні Культурно-освітнього центру імені О. Довженка (проспект Червоної Калини, 81). Вхід вільний.
Представники комісії сподіваються, що поява нових українських релігійних мультфільмів стане альтернативою для більшості сучасних, які пропагують зло, насильство та агресію і провокують дітей повторювати це в реальному житті. 
Зі слів організаторів, мультиплікаційна стрічка про Святі Таїнства розкриває суть і глибину кожного із семи Таїнств, тож буде корисною не лише дітям, а й батькам, які для них є першими учителями віри, та катехитам, які зможуть використовувати її на своїх заняттях.
Мультфільм “Духовне намисто – Страдч” у простий та цікавий спосіб розповідає про перлину українського християнського паломництва – село Страдч. Як каже отець Андрій Стадницький, заступник голови Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, християнські святині в Україні – це молитовний спів нашого народу до Господа Бога, що “ллється з давніх віків аж до сьогодні”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.1630 / 4.06MB / SQL:{query_count}